Yamaha XJ6 SP

Status
Not open for further replies.

hellboy1974

Active member
Pozdrav svima! Upravo stigla nova igračka u garažu pa molim za par savjeta vezanih uz dodatnu opremu.
Kupio bih slijedeće stvari pa ukratko gdje i kako proći što jeftinije a uz kvalitetu :mrgreen:

1. Slideri (koji i kakvi s obzirom da su bočne plastike malo drugačije nego na modelu 2012)
Znam da je na forumu pola onih koji su za a pola onih koji su protiv slidera  ali pustimo sad to... :D

2. Gdje u Trstu kupiti zadnji blatobran od Puiga?
http://www.ebay.it/itm/YAMAHA-XJ6-XJ-6-DIVERSION-PARAFANGO-POSTERIORE-PUIG-/230568754303
Blizu mi je a i još stignem dobiti povrat IVA-e :D

3. Koji i kakav Tank Pad  ?
http://www.yamaha-motor.eu/uk/accessories/index.aspx?productCode=XJ6N&redirect=false&year=2013
Hvala na svim savjetima bez sarkazma. :wink:
 
Za blatobran u Trstu pogledaj Bep's. Imaju dosta toga u ducanu a dosta se moze i naruciti.
Isto za tank pad.

Ja tank pad uzeo u LS-u odmah s motorom.
 
Hvala na informacijama! Sutra idem do Trsta pa ću baš navratiti do Bepsa vidjeti što imaju. Danas sam u LS motu uzeo pad od puiga  :D
Nadam se da se vidimo na cesti kad stanu ove silne kiše (y)
Bijeli diversion?
 
Daj mi molim te reci kako si zadovoljan sa motorom planiram isto uzet taj model.
I naravno puno sretnih kilometara. (y)
 
Čestitam! puno sretnih Km želim  (y) (y) (y)

btw info.
ako itko bude zainteresiran moj Diversion će ić na prodaju ovu zimu....
 
Napiši koju da vidimo o čemu se radi slika bi bila ko bog pa da i vidimo ja planiram na zimu uzet.
Pozz.
 
jopa kopa said:
Daj mi molim te reci kako si zadovoljan sa motorom planiram isto uzet taj model.
I naravno puno sretnih kilometara. (y)

Ja kao vlasnik mogu ti reći samo najbolje o svom motoru ali to ti je ono svaki cigo svog konja...  :mrgreen:
Najbolje da sam probaš motor u LS Motu jer su imali jednu XJ6 za probu.
Ja sam ti slijedeći tjedan u gradu pa ako ne bude padala kiša dođi pa pogledaj moju 6-icu uživo.
 
Bi rado i malo proćakulo vezano za motor, ali radim vani i dolazim pred novu godinu doma i lomim se uzet li novu ili polovnu jer sam tri metra vani a metar doma pa nisam ni sam pametan šta da radim mada sam motror pogledao u LS-u i do jaja mi se sviđa kakav dobar savjet bi dobro došao BTW polagao sam na njoj.
 
2 hellboy1974:

Mozemo mu organizirati i usporedbu  :D
 
..ćemu odvojena tema  :misli: Razlika SP i običnog je samo u sjedalu i par detalja
 
joke said:
..ćemu odvojena tema  :misli: Razlika SP i običnog je samo u sjedalu i par detalja
Kad sam otvorio ovu temu prije 5 mjeseci nisam ni vidio da već postoj XJ6 tema i  ne pišem postove ovdje ali ako to tvom stručnom oku smeta neka admin preseli u XJ6 temu 8)
Da su mi bar tih par detalja dali za cijenu obične... :wink: (y)
 
hellboy1974 said:
Kad sam otvorio ovu temu prije 5 mjeseci nisam ni vidio da već postoj XJ6 tema i  ne pišem postove ovdje ali ako to tvom stručnom oku smeta neka admin preseli u XJ6 temu 8)
Da su mi bar tih par detalja dali za cijenu obične... :wink: (y)

Ne smeta mi oku, nego češ vjerovatno sve odgovore na svoja pitanja tamo pronaći ..
 
Status
Not open for further replies.