Yamaha xj600n

alfred stokes

Active member
Dakle prodah stari i tražim novi bajk :)
Imam dvije za pogledat
Jedna je '00 - 35000 km
Druga '02 godina (još ne znam detalje)
Danas idem malo pogledat oba bajka

Ima li kakvih iskustava s ovim bajkom.
Nisam našal ni jednu temu
 
alfred stokes said:
Dakle prodah stari i tražim novi bajk :)
Imam dvije za pogledat
Jedna je '00 - 35000 km
Druga '02 godina (još ne znam detalje)
Danas idem malo pogledat oba bajka

Ima li kakvih iskustava s ovim bajkom.
Nisam našal ni jednu temu
ja san imao taj motor i mogu ti rec same rijeci pohvale za taj motor (y) vozija san ga skoro 2 godine i u to vrijeme nisan imao ama bas nikakav problem.......a motor sam kupija polovan......
jedino na sta mozes obratit paznju kod kupovine je na faz-lanac jer im je to mala i skoro jedina mana.....(tako da mozda budes spreman na mali izdatak za mjenjanje istog)..........
BDW motor san proda carlie-u tu na forumu....... pitaj njega mozda ti on ima koju novitadu....
 
Kaže ovaj tip koji ima 35000 km da je sad pred sezonu mjenjal taj lanac
Regana je godinu dana
Koliku kilometražu je imal tvoj i kolika je bila cijena?
Može na PM ako nije za javnost :mrgreen:
 
ja sam ga isto imao i bio prezadovoljan.solidne vozne karakteristike,zahvalan za odrzavanje,mala potrosnja...na toj kilometrazi uglavnom vec ode faz lanac,tako da je moguce da je mjenjan.

bila je jedna korisna tema na forumu,potrazi,isplati se
 
alfred stokes said:
Kakva cifra je u pitanju kod promjene tog lanca?
I na kojoj kilometraži cca se mjenja?
Bila je prije otprilike mj. dana na motochiks stranici, i to neka s oko 2000km ak se sjećam dobro ;)
Uglavnom jako malo vožena je bila, i cifra je bila oko 4000eura. Čini mi se da je godina bila 04 ili 05. Raspitaj se ;)
 
alfred stokes said:
Kakva cifra je u pitanju kod promjene tog lanca?
I na kojoj kilometraži cca se mjenja?

ako se dobro sjecam,mislim da je faz lanac oko 600 kuna.vec nakon 20-ak tisuca km se pocne cut a izdrzi oko 30t km,ovisno o voznji
 
Moj najbolji prijatelj ima xj600n kupljen ´97 novi.Dosada napravio oko 80000  :misli: i tek prošli tjedan minjao faz lanac(370kn,ruke 600kn,natezač500kn kojega je mora minjat samo jer se opruga zbila a nemože se kupit odvojeno)i poštela ventile (dva su bila malo tisna).Motor je u iznimnom stanju i jedan jedini žute metalik boje u Europi(tako mu je bar kaza Picillo kad ga je kupova).On ga hvali a znan i sam da nikad nije ima problema s njim.Nedavno je minja gume i semeringe vilica.Kaže da mu je problematičan jedino zadnji amortizer (kada se ugrije ulje počne malo propadat što i nije čudno s obzirom na kilometražu i da bi tribalo stavit progresivnije opruge u vilice).Čuje mu se i kumplung ali kaže da se čuje od kako ga je kupija.Ukratko rečeno izniman motor  (y)
 
silvije said:
Moj najbolji prijatelj ima xj600n kupljen ´97 novi.Dosada napravio oko 80000  :misli: i tek prošli tjedan minjao faz lanac(370kn,ruke 600kn,natezač500kn kojega je mora minjat samo jer se opruga zbila a nemože se kupit odvojeno)i poštela ventile (dva su bila malo tisna).Motor je u iznimnom stanju i jedan jedini žute metalik boje u Europi(tako mu je bar kaza Picillo kad ga je kupova).On ga hvali a znan i sam da nikad nije ima problema s njim.Nedavno je minja gume i semeringe vilica.Kaže da mu je problematičan jedino zadnji amortizer (kada se ugrije ulje počne malo propadat što i nije čudno s obzirom na kilometražu i da bi tribalo stavit progresivnije opruge u vilice).Čuje mu se i kumplung ali kaže da se čuje od kako ga je kupija.Ukratko rečeno izniman motor  (y)

Jeli to o Fraportia motor!?? :misli:  :misli:
 
alfred stokes said:
Ima li kakvih iskustava s ovim bajkom.

vozil sam ga jednu sezonu napravil sam par tisuća sa njim i bil mi je prvi motor nakon duže pauze vožnje,motorić se ljepo vozi i čist dobro ide sa ti 60ak konja ak se ne varam,taj model je već dugo na tržištu i nema nekih ozbiljnijih mana, bio je odličan izbor za starog-novog vozača ali sam več na kraju sezone skužil da ipak nije to za mene pa sam ga prodal Daneku tak da on može sigurno napisati više o samom motoru nego ja ali ostal mi je u dobrom sječanju pa evo i par slika (y)
 
bole said:
Isa je smenon u razred!!brat mu je vozia husqarnu 640(nisam siguran) u to vrime

Ali prodaje yamahu !!????
A jebga čovik navigaje pa je tija prodat i kupit bandita 1200 ali nije bilo puno zainteresiranih,a sad je prominija masu stvari(gume,faz lanac,pogonski lanac,masu semeringa,ležaje kotača sve skupa oko 350E) pa je reka da če ga vozit još neko vrime a onda možda kupit BMW K1200R  :mrgreen:
 
bilo je već dosta napisa o xj600,potraži bolje.
ja se sjećam jednog: nestabilan prednji kraj kad opteretiš otraga...
 
hmmm... a kolko si para pljunio za njega ak se smije znat?  :misli: :mrgreen: