Yamaha XT 700 Tenere

Zalipia bi one deblje naljepnice na trokut, frizane su od kljuceva ali ih ne mogu nigdi naci. Ima za dosta modela ali nista za Teneru. Zna li tko di bacit oko?
 
Ako je netko zainteresiran za Acerbis tank stavim link sutra ujutro jer je jos sutra akcia na 312 eura. Gledan i Axp skid plate. Thorov je najlipsi ali i najskuplji. Nisam siguran da se isplati toliko uloziti...
Auspuh je Mivv i to cu najvierovatnie minjati za "vislji" Black widow. Rally seat kad uleti i zastite dekla. Barkbuster po obicaju skup. Acerbis je dosta jeftiniji ali se ekipa na stranim forumima dosta zali na njih. A puno su lipsi. I na kraju je plan narucit neke grafike. Amortizacia neka ceka proljece.
 
Niti malo. Dobar je to motor ali ti teško izvuče onaj glupi osmjeh u kacigi... obzirom da se motorom vozim samo po terenu nemam potrebu za nečim boljim-udobnijim-elastičnijim od 690, bar ne narednih 10 god dok dica ne narastu, zbog toga san i proda Afriku...
690 je svemir za sve drugo navedeno.
 
Ako je netko zainteresiran za Acerbis tank stavim link sutra ujutro jer je jos sutra akcia na 312 eura. Gledan i Axp skid plate. Thorov je najlipsi ali i najskuplji. Nisam siguran da se isplati toliko uloziti...
Auspuh je Mivv i to cu najvierovatnie minjati za "vislji" Black widow. Rally seat kad uleti i zastite dekla. Barkbuster po obicaju skup. Acerbis je dosta jeftiniji ali se ekipa na stranim forumima dosta zali na njih. A puno su lipsi. I na kraju je plan narucit neke grafike. Amortizacia neka ceka proljece.
Pogledaj možeš li svog složiti ko Mivv Dakar model ...
 
naletio na ovo. poprilično se slažem s frajerom.
 
Je.
Samo da joj motor sa suhim karterom bila bi preletač.
Ali u toj budžet klasi je tako, uzmeš pogodan motor iz regala i sklopiš motocikl.
Kao npr touareg, transa 750, v strom 800. Eto dukac je uzeo najmanji motor iz regala, ali motocikl nije budžet, znači, nije razvio nov motor za tu namjenu.
Da bi cijenom opravdao troškove razvoja.
 
naletio na ovo. poprilično se slažem s frajerom.

I ja isto. S tim da od te 4 stvari koje navodi, najveći mi je bio nedostatak taj top-heavy feeling, ostalo nije neki problem. Generalno je to
super motor, al meni nije baš legao do kraja. Sa stanovišta pouzdanosti i trajnosti vjerovatno idealan motocikl.
 
Ta dva redna pale kao v2 90 stupnjeva, zato ti se sviđa.
Taj motor isto kao i aprilijin tuareg su razvijeni za cestovni motocikl.
Zato ne vjerujem da je i tuareg manje top heavy.
Npr. Ktm 890 adventure dok uzmeš za guvernalu već si ga digao sa nogare
 
Otići ću je u subotu vozit.
Aprilijin prodavac mi je malne preko puta.
Zadnji put je organizirao feštu, ja uzo hypermotard 1100 i nakob drugog križanja mu otpadne pedalica za mjenjat brzine, dovučem to nazad, reko daj tu tuono 1100, on ljutito kao, ne može.
Pa mu odtad nisam išao.
Ali... Možda pogazim riječ i provam tu tenere kilericu.
 
Zanimljivo rjesenje za tablicu
 

Attachments

  • Screenshot_20230930_141131_Instagram.jpg
    Screenshot_20230930_141131_Instagram.jpg
    170 KB · Views: 0
@ Sredju:
Bolje da se Vlasnik salona pita da li mu je mehaničar stegnuo polugu nego da se ljuti.

Kupac bi podivljao da se to dogodi na cca. 18-25k€ motoru.