yamaha xtx .. husaberg fs

A kaj prodajes ak se smije znat ? :)
 
luka737 said:
to su sve takve gluposti da ja ne vjerujem,pa ljudi su ljeni otic pogldat motor 30 km od kuce zato kaj im je kao daleko ,nazove me neki mulac i kaze da je u dubravi ,ja onak pa super ajde bar neko iz zga blizu vam je doc do gajnica...a on kao da i nije bas,da on sad oce cut konacnu cijenu da ovo da ono  :palacdolje:...pa isto neki mudrac iz st zove i kazem da nije fiksno ,moze se korigirat a on bi jos na to 300 eura dole za put :mrgreen: tesko ce nasi tako u europi kupovat,a da ne kazem da ih se pol nece sporazumit sa slovencima,austrijancima itd :mrgreen: ..ja medimurca ne kuzim kad pocne spikat :mrgreen:

A jbg nemože i ovce i novce...
Veće su sanse nakon ljeta da ce se prodat nesto nakon sto prođe sezona. :misli: Baren tako je kod mene situacija da sada samo mogu pratit cjene na njuškalu :mrgreen:
 
diesel power said:
A jbg nemože i ovce i novce...
Veće su sanse nakon ljeta da ce se prodat nesto nakon sto prođe sezona. :misli: Baren tako je kod mene situacija da sada samo mogu pratit cjene na njuškalu :mrgreen:
cisto sumnjam,bar sto se mene tice.vidim neki pisu po drugim temama da su ljudi sad digli cijene motora,moguce zato sto se voze,registrirali su napravili servise  pa im je sad svejedno ,meni motor tak i tak stoji i stajat ce sigurno jos ovu sezonu pa ga se zelim rijesit jer bu samo sve stariji i manje ce vrijedit.,da se imam vremena vozit ko prije i ja bi stavio visu cijenu pa ak ode ode,ak ne opet ok  (y)
 
Jedan poznanik je prodao pred 2 tjedan yamahu xtx za 4200 eura 2008 godiste sa  14 000km, drugi vlasnik, regana i prodavao ju je sigurno pola godine za 4300 eura i zove ga jedno jutro tip iz Bjelovara dođe  pogledat i uzme ga. Ovaj je bio zadovoljan sta ga je napokon uspio prodat a motor je bio kao iz tvornice prvi vlasnik je bila neka studentica koja je napravila 6000 u 5godina i nije ju vozila preko 100km/h :mrgreen: a nije ni ovaj imao vremena baš za voznju pa je i to bio razlog prodaje.
Nezz ja bi ga registrirao i digo mu cjenu za tu registraciju ili malo manje pa makar se samo vikendom vozio šteta da stoji u garaži. A vidio sam prije na forumu da si pisao da si student i da nemaš vremena baš za vožnju te da ga zbog toga prodaješ, sretno s prodajom (y)