Yamaha XVS 1300 Midnight star pocetak manje prerade

ko samui

Active member
Evo uzeo sam ovu Yamahu XVS 1300 2009 god da je sredin u nekon laganom cruzer bobber misanom stilu

Ideju vise manje nalazim na netu.

Za pocetak narucio sam lowering kit straznjeg kraja i Cobra izduve jer ovo je uzas ovi serijski to bi tribalo doc kroz nekih cca 20 ak dana.

Za ovu zimu jos planiram izmjenu volana icu na neku vrst drag bara tj vise manje kao serijski al siri hvat bez ovog cruiser zatvaranja te sjedalo cca bagger stil i straznji blatobran racistit stavit zmigavce i stop svjetlo u jedno i tablicu s strane al to ce ic u dogovoru s Tomic custom bike ekipom jer mi treba homologacija za zanji kraj preraditi.


Eto ako ko ima jos koju ideju sta je pametno al da nije neki bolesni budget jer ovo vise manje ulazi u cca 2000 eura

Inace motor je kao nov presao je 22000 km radi ako urica

 
Evo ovako bi trebao izgledat finalni proizvod al bez ovoga ape volana jer ocu da je vozan kao serijski.

 
I ja imam taj motor pa me tema jako zanima, nosač tablice neče ti proč na tehnički i planiraj da kod nas tablice nisu tako male i elegantne.
 
Tomic bike ce sve rjesit njihovi bocni nosaci ispunjavaju uvjet za tehnicki i imaju led rasvjetu te ce se sve upisat u prometnu nakon zavrsetka i novog tehnickog

Vec je radeno i drugima nebitno yamaha harley ili bilo sto drugo

Jedino s Cobra auspusima za tehnicki cu svake godine morat vratit serijski jer nema db killera i nemos s njima proc al to je sat posla jednom godisnje najmnja stvar

Prvo u 12 mjesecu ide auspuh i lowering kit straznjeg kraja to je vec kupljeno , mozda i volan nisam odlucio , a onda na proljece straznji kraj i sjedalo i tablica na stranu
 
Kako uzet i gdje u nas boju s harleya jednu specificnu ako imam harleyev color code kome javiti za kupnju npr 1 litre te boje
 
Dobar limar mora to sam zamisati.Meni je radija kolega u Šibeniku ralicu na Hornetu,boja mat titanium,donija san mi kod boje i mogu samo dati pohvale kako je ispalo


"Ravne ceste su za brze motore,zavoji za brze vozače"
 
ko samui said:
Di si uzeja pituru
Covik je po kodu zamisa sam tj. komp je odradija posa.Da ti pravo kažem nisan ga puno ispitiva sta i kako nego sam mu da kod i nako dan dva dosa i pokupija ralicu ::)


"Ravne ceste su za brze motore,zavoji za brze vozače"
 
cadjo said:
Dobar limar mora to sam zamisati.Meni je radija kolega u Šibeniku ralicu na Hornetu,boja mat titanium,donija san mi kod boje i mogu samo dati pohvale kako je ispalo


"Ravne ceste su za brze motore,zavoji za brze vozače"
[/quote
Prvo limar ne miša boju nego pitur :jesus:
 
Dale said:
cadjo said:
Dobar limar mora to sam zamisati.Meni je radija kolega u Šibeniku ralicu na Hornetu,boja mat titanium,donija san mi kod boje i mogu samo dati pohvale kako je ispalo


"Ravne ceste su za brze motore,zavoji za brze vozače"
[/quote
Prvo limar ne miša boju nego pitur :jesus:
Cucino ovi je i limar i pitur ;)


"Ravne ceste su za brze motore,zavoji za brze vozače"