Yamaha YBR 125

Kas

New member
Zanima me jel netko ima iskustva sa tim motorom ili nekim te kategorije.

Probao sam Virago 125 koji ima 140 KG i definitivno je preslab, ovaj ima 106 Kg.

Negdje navode snagu 13 KS, a negdje 10 KS.

Neki drugi prijedlog...............
 
Ja sam to vozio u autoskoli i nesto malo izvan autoskole :)
A motorcek ti je ko igracka i tu lovu vrijedi!!!!!
Ali brzo ce ti dosadit
 
Po Splitu san ih vidija bar 10 u zadnjih par dana. Najjači mi je bija jedan šta je montira izad kufer od Baotiana. Za ne virovat. Ja i žena umirali od smija.
 
Motorćek bi bio za početnika, nakon što položi i nauči mjenjač na APN-u.
 
E kolega!I ja sam to fural u autoškoli.Motorček je sasvim okej, ali je jaaaako slab. :?
To ne govorim iz prepotentnosti, već samo uspoređujem s cvajama. :wink:
Ali zato troši ko upaljač, i vredi te pare! :cool:
Nek proba bacit oko na nekog kineza! :twisted:
 
Gledao sam onog songshena ili kako se vec pise i cijena mu je oko 500-1000 kn manja nego yamahi pa je po meni bolje uzet yamahu. Nije velika razlika u cijeni
 
Zlatni2001 said:
Gledao sam onog songshena ili kako se vec pise i cijena mu je oko 500-1000 kn manja nego yamahi pa je po meni bolje uzet yamahu. Nije velika razlika u cijeni

5000 kn :paper:

A to je isplativije! :wink:
 
Vozio sam nekoliko puta tu Yamahicu i za te novce mislim da je jebeni best buy. Kaj znaci da je spora? A kakva bi bila 125 4taktna.
Sa tim servisa nemas nikakvih, djelova ima na svakom kiosku.
Samo zaboravi druzenje sa "velikim" deckima :mrgreen:
 
linza said:
Vozio sam nekoliko puta tu Yamahicu i za te novce mislim da je jebeni best buy. Kaj znaci da je spora? A kakva bi bila 125 4taktna.
Sa tim servisa nemas nikakvih, djelova ima na svakom kiosku.
Samo zaboravi druzenje sa "velikim" deckima :mrgreen:

Ma istina, ali je onda bolje nešto što jeftinije jer će ionako na godinu htjet mjenjat! :wink:

A spori su i jedan i drugi bez daljnjeg.
 
Ako je pocetnik u pitanju, Yamaha YBR125 je nesto najbolje sto moze da uzme u ovom trenutku. Masina mu je vrhunska i totalno pouzdana. To je preuzeto sa njenog prethodnika Yamahe SR125. Vozio sam taj motor, na njemu sam polagao i poslije sam ga vozio svakog vikenda (lik sto drzi skolu je prijatelj). Bas se fino vozi a ako treba moze on malo i da povuce (malo samo). U katalogu kazu da mu je max brzina 105kmh, ja sam ga licno vozio 110kmh. Isao sam sa njim jednom od Herceg Novog do Budve oko 80-90km (sve uzbrdo-nizbrdo) i to bez problema. Udoban, kvalitetan, definitivno najbolje u klasi 125 (mislim na 4T motore) i jos tako povoljan. I to je vrhunska ulaznica za vece klase. Moja topla preporuka.

YBR125_DPBMC_tcm39-64127.jpg


2005_YBR125_Color_Light_Grey_Metallic_tcm48-64118.jpg