Yamaha YzF-R1 2001. Da li netko zna...

goranracing

New member
Cesto se vozim na stazi, ali sam dozivio tesko izlijetanje na cesti. Da li netko zna gdje mogu nabaviti polovan ili neorginalan poklopac kvacila sa desne strane, obzirom da je full postrugan, i poklopac (takoder sa desne strane) od lanca distribucije. Pomoglo bi mi da mi netko napise da li netko ima polovnu masinu koju prodaje u dijelovima. Dalje, pitanje zasto se pali lampica od ulja pa se za 1-2 min ugasi i sve je ok. Obzirom da vozim na stazi nastojim loviti ispod 1.42 pa cesto padam, tako da ce mi toga trebati jos. Usput ako nekome treba prodajem bijele oklope sa vizirom za isti model (2000 god) za 2500 kn (potrebno eventualno farbanje).[/img]
 
E-bay.DE pogledaj uvijek imas deklove za kupiti.
Lampica se moze paliti prilikom jakog kocenja ako ti je nivo blizi donjoj nego gornjoj crti .
 
Ja imam model 01 i ulje mi se pali ako nivo ulja nije do vrha prozorčića kad je motor ravno.Inače i ja tako vozim pa mi treba maska.Poklopac motora bih ti možda mogao naći.Ja sam u opatiji po ako hoćes javi gdje da se nađemo da vidimo ako si možemo pomoći.