ybr 250

Djeki

Member
vidio i sjeo!nije loše iako su mogli zadnju gumu podebljat izgleda kao od apena(bez uvrede apnima)inače dobar motor za početak i provlačenje kroz grad.što se vama čini?
 
u svakom slučaju,  :cool: bike. malo je sićušan po gabaritima, al  ako ti nisi prevelik, ziher je  (y) kaj ti guma smeta, stavi 2cm deblju na istu felgu i dovoljno. ne znam zakaj ljude jebe šlapa od 180mm na bajku... ove gume su idealne za njega, nisu to proračunali nekakvi lajbeki.  :? :mrgreen:
 
mislim da je regal 250 NKT isplativija kupnja  :misli:

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=25
 
Eladio said:
mislim da je regal 250 NKT isplativija kupnja  :misli:

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=25
da kaj vrijedi bio bi "alfa" , a ne "beta" .  :ugovor:
 
ja ga promatram vec oko godinu dana...smatram da je sasvim solidan motoric za pocetak :) aj lajk it !
 
bez uvrede svima al covjek nije trazio savjet za druge motore.. pa makar bi regal bio jeftinija jednako dobra opcija, makar je ninja ljepsa (a o ukusima se ne raspravlja), makar bi hyosung bio max ulozeno dobiveno.. covjek se zanima za yamahu..
 
YBR 250. Izgleda ok ali preskup za ono što nudi. Bubanj kočnica otraga i dosta visoka cijena.
S obzirom na cijenu nove Ninje 250, mislim da bi YBR trebao koštati 30 000 kn ravno. Ili još manje po mogučnosti.

Inače, mislim da je bike kvalitetne izrade i izdržljiv.
Gledao sam ga svojevremeno kad sam kupovao YBR 125. Inače,taj motor ima jako malo ljudi. Nikad ga nisam vidio na cesti. Mislim da je krivac oveća cijena, ponavljam ponovo..
 
Stvarno mu je cijena (pre)visoka s obzirom na ninju i cbf-a i još ktome se sklapa u Brazilu.
 
giantMC said:
bez uvrede svima al covjek nije trazio savjet za druge motore.. pa makar bi regal bio jeftinija jednako dobra opcija, makar je ninja ljepsa (a o ukusima se ne raspravlja), makar bi hyosung bio max ulozeno dobiveno.. covjek se zanima za yamahu..

pa to je to  :mrgreen: , ako ga ne interesira za kupnju vec je samo YBR fun onda pardon  :)

inace nema smisla komentirat bez usporedbi ( i ne , ninja nije u istom kosu) ,
ja sam mu dao svoj vid paralele, provjereni dvocilindras , s diskovima ispred-iza, ukratko model s nizom cijenom , a s druge strane modernijim motociklom u svim pogledima..
e sad, ako "paralele" nisu u redu, onda kako kaze a. einstein , sve cemo relativizirati  :mrgreen: :mrgreen: :misli:

PS
ako nekome ne pase regal, nega trazi po jubitou ili guglu kao CSR  :jesus:
 
hehe mislim da covjek ipak sam zna usporedit motore, valjda pita za iskustva..

pogledo sam ovaj regal sta si stavio link, ovak izgleda ok, al mi ona rupa oko motora zgleda preveliko a i onaj straznji amortizer se nikak ne uklapa u cijeli motor.. sjajno rjesenje sa prakticno nevidljivim auspusima.. morat cu skocit do sv-nedjelje vidit to cudo uzivo




*edit

bio sam u sv.nedelji i motor uzivo izgleda puno jebenije neg na slikama.. udoban, dobar polozaj.. stvarno za te nofce odlican motorcic
 
Imam ja novi ybr 250, i vjerujte vrijedi svake uložene kune (y)
Potrošnja oko 3 litre, direktno ubrizgavanje, vrlo živahan, 140 - 150 km/h ovisno o uvjetima...
...evo par slika (y)
 
ma frendovi,ja bio sa prijateljem u butizi od jamahe i vidio nove modele pa među njima i ybr,a vi se skoro posvađaste.ono što vozim je u avataru.vozio sam ybr 125 kad je došao u grad i sjetio se 15ki i 90tke prije rata koje sam imao.ovaj od 250 bi trebo biti malo bolji zato sam pito kakva su vaša iskustva,a kad budem kupovao onda ću sigurno pitati i hvala na komentarima  (y)
 
Evo moja 250ica

:D
 
na toj hondi sam polagao u aš, dobar je to motor ima u lijepom sječanju usprkos lošem kvačilu i ručicama koje su se dva tri puta savijale od padova, mislim da je bio nov a ne iz aš da bi bio još bolji, čak sam jendo vrijeme razmišljao da ga kupim al ih nema puno po oglasima
 
Alen-Kt said:
Koliko ti ide cbf-ka? Kakva je potrošnja?

A tako negdje oko 140 - 150 km/h a troši između 4 i 5 L (ali ja ga uvijek vozim do blokade  :mrgreen: tako da bi sa lakšom "nogom na gasu" trošio i manje)
 
YBR 250 je ljep bike ali ne bi dao toliko para za nj... Mislim da bi klasa 250 trebala biti jeftinija ! NE puno ali nešto jeftinija i onda bi išla bez beda!

Problem je što za 32 00 kuna kod YBR 250 ubodeš jaaako malo starog i sa malo km ER-5 ili Suzuki GS 500 pa onda ide dalje priča...