YZF susret

KikiR6

New member
Tema za dogovore susreta YZF vozača (y)
 
bnova87@htnet-dsl said:
Još fali vrijeme i mjesto...

Jel ima tko volje ovaj vikend da se nađe ekipa....npr. u subotu, bar da se "svi" (oni koji mogu doći) upoznamo i popijemo neku cugu....ne moramo ostati 2 dana  :)

Vidim da ima ekipe iz Zg-a, Splita, Sv. Nedjelje, Varaždina i td. pa je malo hebada odrediti lokaciju jer nekome se možda ne bi dalo dolaziti u Zg samo radi cuge.
Šta ja znam....dajte neke prijedloge......tipa Pivnica Medvedgrad na staroj Samoborskoj, neka pivnica u Varažinu, Sv. Nedjelji i sl.
 
Tko je za neka upiše pijedloge pa čemo nešto smisliti...... (y)
 
Meni isto paše negdje između ZG i VŽ.

Inače sutra poslije 13:00 idem skoknuti do staze u Marofu pa ako netko ima volju možemo se naći tamo, pa onda nekam zapičimo na  :piva:
 
KikiR6 said:
Meni isto paše negdje između ZG i VŽ.

Inače sutra poslije 13:00 idem skoknuti do staze u Marofu pa ako netko ima volju možemo se naći tamo, pa onda nekam zapičimo na  :piva:

Hebi ga tek sam sada vidio poruku.  :(
Ovisi kakvo bu vrijeme sutra, ali najvjerojatnije ću prema Varaždinu pa ti se javim.
Radim do pola 4 pa bi onda tek krenuo....javim ti se na mob
 
U subotu imam momačku ali se nadam da bum "svoj" u nedjelju pa se nađemo u Zlataru na cugi ako može
Kiki,bnova87....kaj velite....mislim da je to negdje na pola puta...zapravo ne znam koliko ima od Zlatara do Varaždina.....kaj vi mislite?
 
Nije nam daleko,,,, samo moram vidjeti dali sam slobodan, to javim u subotu.

Uživaj na momamčkoj (y)
 
jel to samo šestice ili može i butelja  :mrgreen: