YZF susret

Dakle obavijest kaj se tiče cuge....
Generalni plan bi bio da se nađemo u Zlataru na piću oko cca 12.30-13.00 sati u nedjelju. Ima kafić "Purger" u samom centru i možemo se tamo nać (ne radi imena birca nego u njemu ima više mjesta nego u obližnjem kafiću). Najlakše je naći birc jer je preko puta crkve koju se jednostavno ne može fulati. Nema naplate parkinga pa ako neko dođe autom nema frke.
Sami susret ne bi bilo nešto senzacionalno sa roštiljem i besplatnom cugom, nego jednostavno da se upoznamo i popijemo cugu (kaj popiješ to i platiš), a naravno da možemo dogovoriti i neki susret kakav je bio za KTM-ovce ili aprilia-ducati fanovi i td. (znam da to nije jednostavno organizirat i da je sezona pri kraju ali iduće godine bu opet sezona).

Uglavnom, da rezimiram, YZF Owners, ako imate volje, vremena i sl. navratite.

P.S. Ako netko slučajno ne zna kako doći do tam može ići samnom, ja krećem oko 11.00 iz Pit stopa. Nemrete me fulat....crna R6 2005., IXS crno-crveno odjelo, skoro na čelavo ošišan itd itd.
 
Zaboravio sam reći da ako netko ima volje doći neka posta tu ili meni na PP da ne dolazim tam bezveze ako baš nitko neće doći
 
Ja javim sutra najkasnije do 12:00 jer mi je klinca zahaklal neki virus, pa ako bude sutra bolje sigurno dolazim....
 
Evo i žena dobila virus tak da sam bebysiter oboici,,, nažalost na mene ne možete računati :cry:
 
KikiR6 said:
Evo i žena dobila virus tak da sam bebysiter oboici,,, nažalost na mene ne možete računati :cry:

A hebi ga, budeš drugi put. Samo nek tvoji ozdrave, bude još susreta i cuge!
 
Ako se daj bože sve to stabilizira i naravno ja ne popušim virus, dolazim i ja ali to je sve još u zraku.....
 
KikiR6 said:
Ako se daj bože sve to stabilizira i naravno ja ne popušim virus, dolazim i ja ali to je sve još u zraku.....

pola ljudi iz moje firme fali jer su bolesni....vlada neka "kao" gripa, a na ljude utječe i hebena promjena vremena.
 
-Silver- said:
pola ljudi iz moje firme fali jer su bolesni....vlada neka "kao" gripa, a na ljude utječe i hebena promjena vremena.

Ja si ruknem svaki dan ( od kad je klinac bolestan  ,,, da ne mislite da cugam svaki dan  :misli:) jednu rakijicu, pa se nadam da me nebude strefilo ---- ipak rakijica sve to dezinficira i pokuri (y)
 
YZF meet

Nedjelja 19.10.2008.
skupljanje od 12.30 pa nadalje
Zlatar
Birtija "PURGER" (preko puta crkve)
Tko želi neka dođe
Na cugi može dogovor o nekoj drugoj lokaciji...iskreno meni je svejedno

Ja krećem u 11.00 iz Pit stopa pa ko hoće može samnom


 
-Silver- said:
YZF meet

Nedjelja 19.10.2008.
skupljanje od 12.30 pa nadalje
Zlatar
Birtija "PURGER" (preko puta crkve)
Tko želi neka dođe
Na cugi može dogovor o nekoj drugoj lokaciji...iskreno meni je svejedno

Ja krećem u 11.00 iz Pit stopa pa ko hoće može samnom

Ja se ti se javim na mob. ako budem dolazil, tak da me pričekate u Zlataru jer nevjerujem da budem mogao doći prije 13:15
 
KikiR6 said:
Ja se ti se javim na mob. ako budem dolazil, tak da me pričekate u Zlataru jer nevjerujem da budem mogao doći prije 13:15

Nema problema. Ionako sam mislio da tamo ostanemo neko vrijeme, pa ako ekipa hoće da poslije promjenimo lokaciju nije problem.

Budući da sada idem na momačku neću imati pristup internetu do sutra ujutro, pa ako nekoga nešto još interesira neka mi se javi na 091 72 68 347.
 
Bok dečki ste se vratili doma?......

Ja sam pri povratku imal bliski susret sa nekakvom ogromnom ptičurinom ( nekaj veče od purana :misli: ), pojma nemam kaj je to bilo, izletila ta dva komada iz jarka u šumi i jedan leti drito u mene :shock: ali sam refleksno podigel nogu i zaletil se je u slider na koljenu, da me pogodil u glavu sigurno bi pal ali seronji nije ništ bilo odletio je dalje ( bez pola kile perja :mrgreen: ) malo ga je slider očerupal.


 
KikiR6 said:
Bok dečki ste se vratili doma?......

Ja sam pri povratku imal bliski susret sa nekakvom ogromnom ptičurinom ( nekaj veče od purana :misli: ), pojma nemam kaj je to bilo, izletila ta dva komada iz jarka u šumi i jedan leti drito u mene :shock: ali sam refleksno podigel nogu i zaletil se je u slider na koljenu, da me pogodil u glavu sigurno bi pal ali seronji nije ništ bilo odletio je dalje ( bez pola kile perja :mrgreen: ) malo ga je slider očerupal.

Hebate dobro kaj nismo išli tvojim putem, svi bi najebali.
Ovak smo navratili u Oroslavlje u Oro goro na još jednu cugu.
Slikice slijede u nastavku:
 
Meni je baš drago kaj smo se našli na cugi....

img0061em7.jpg

img0060kw4.jpg

img0062hi3.jpg


Naše zvjeri
img0064ls0.jpg