Z 750 - koje boje za 2005 g.?

arai

New member
Jel tko zna koje će boje biti u ponudi za sljedeću godinu za gore navedeni motor?
 
srebrni, crni, met. plavi
 
Pozdrav.
Crni,metalik plavi i srebrni.
Cijena 59.000,00 kuna.
 
Nažalost crvene više nema.
A 2005 modeli su već u prodaji. A ZX-636R dolazi za par dana.
Cijena-78.000 kuna.
 
Bi se mogel naci tak neki model (nemora bit Z 750) star par godina, al ne vozen? odnosno, na lageru? :?:
 
Fire Breath said:
Bi se mogel naci tak neki model (nemora bit Z 750) star par godina, al ne vozen? odnosno, na lageru? :?:

sve se može kad se hoće, ima ljudi kupe motor pa idu vani radit i motor puste u hr pa im ga žena prodaje dok su gore ili kad se vrate ga odluće prodati, a ima ljudi koji padnu jednom i više se nežele voziti,kad uzimaš polovan bar znaš da ti mašina neće krepati ko ovi dvotaktaši 125-ice
 
Šteta što nema Z 750 zeleni kao Z 1000. To je prejebena boja, prava Kawićeva!
 
Ja bi takve boje.... a može i z1000 ako mi da neko za doplatiti :evil:
kaw_015.jpg


Ali izgleda da če bit crni...

Jedan prijatelj je uvjek govorio... nije važno kakve boje je... samo da je crni. 8)
 
Ako već pričamo o zelenim zekanima, onda evo jednog stvarno zelenog velikog zekana.

MY20Z10001.jpg


Ne znam kakav trag ove gume ostavljaju kad mu stisneš gas.
 
evo vam zekan pa si ga pofarbajte kak oćete


gif12.gif










srki
je*a vas *ekan
 
Zahvaljujem kaj ste stavili slike zelenog Z 750. Evo kaj vam ja pričam, pa zar nije prejeben. I 1000 je bio zeleni kad je izašao i onda su umjesto nje stavili crvenu da bi za 2005 opet vratili zelenu boju jer im je valjda došlo iz guzice u glavu da kawa mora bit zelena.
Još jednom hvala na slikama. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D :p :p :p
 
Zapravo ovaj Z 1000 sam već vidio u jednom časopisu Superbike ili Fast Bikes, tako neš :peace: to, nemrem se sad točno sjetit ali lik ima dara da zapljeni pozornost! :peace: :peace: :yikes: :peace: :peace:
 
KAZE said:
Nažalost crvene više nema.
A 2005 modeli su već u prodaji. A ZX-636R dolazi za par dana.
Cijena-78.000 kuna.

Evo jedna photoshop iz dizajnerskog ureda KMS
http://www.kawasaki-kms.hr/Sport_tourer_velike/z750_S_crv.jpg

:bonk:
 
Brijem (možda krivo brijem) si kupit Z 750 (ne odmah sutra) i pročitao sam dosta testova (znam sve tehničke podatke i sl.) ali bi volio da mi neko, ko ga vozi ili ga je vozio, kaže kako je zadovoljan sa ti motorom, kak mu se čini u vožnji i td. Hvala unaprijed!

:D :D :D :shock: :D :D :D
 
linza said:
KAZE said:
Nažalost crvene više nema.
A 2005 modeli su već u prodaji. A ZX-636R dolazi za par dana.
Cijena-78.000 kuna.

Evo jedna photoshop iz dizajnerskog ureda KMS
http://www.kawasaki-kms.hr/Sport_tourer_velike/z750_S_crv.jpg

LINZAAAAA, TO JE Z750SSSSSSSSSSSSS
:bonk:
:tears: :bonk:
 
Stvarno. Nema crvenog. ali zato jedan krasan sivi :oops: