Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Stršljen said:
Koji je ovo kc?  :shock: :shock: :misli:


Ej ekipa da vas pitam;Kolika vam je potrošnja nma zekanu kad se baš ganjate?Ne prosječna nego dakle u amo reć ekstremnim uvjetima rada? Čisto me zanima....

Neki zamjenski....

Nego vec smo o potrosnji, ja sam rekao svoju ekstremnu, buduci da se ekstremno ne vozim dugo malo je teze racunati ali definitvno mi prelazi 9l, ono izmedu 9 i 12 tisuca kad se konstantno vrti...
 
Balki said:
A vjeruj da je!
Jesi ti vidio moj sic?

Ma znam da je, a najjace kad onda ekipa ide pricat bajke kak r-ovi i nisu tak neudobni....cccc  :mrgreen:
 
Tommee said:
Ma znam da je, a najjace kad onda ekipa ide pricat bajke kak r-ovi i nisu tak neudobni....cccc  :mrgreen:
Ja mislim da ninja ima najneudobniji sic u klasi!
honda i sukac imaju široke siceve, a ninja.... ma neda mi se pisat, evo ti pa vidi!
 
Tommee said:
Neki zamjenski....

Nego vec smo o potrosnji, ja sam rekao svoju ekstremnu, buduci da se ekstremno ne vozim dugo malo je teze racunati ali definitvno mi prelazi 9l, ono izmedu 9 i 12 tisuca kad se konstantno vrti...


Meni na autoputu na 12 000 na preko okretaja na preko 210km/ konstantnih 50 km je potrošio oko 6,6.5l znači ispada nekih 12-13 l na 100 km takvom vožnjom što mi se i ne čini baš puno...Pa me čisto zanimalo koliko vama u istom režimu,da vidim razliku u 150 ccm više i injekšn naspram karbova... I to sa suvozačem,i dosta prtljage...
 
Balki said:
Ja mislim da ninja ima najneudobniji sic u klasi!
honda i sukac imaju široke siceve, a ninja.... ma neda mi se pisat, evo ti pa vidi!

Ako se ne varam na slici do ninje je Zekan,vidi se koliko je "velikodušniji" sic u odnosu na Ninjinog....I što je još važnije ima barem blagu izbočinu na početku sica da suvozač manje klizi naprijed...
 
Stršljen said:
Meni na autoputu na 12 000 na preko okretaja na preko 210km/ konstantnih 50 km je potrošio oko 6,6.5l znači ispada nekih 12-13 l na 100 km takvom vožnjom što mi se i ne čini baš puno...Pa me čisto zanimalo koliko vama u istom režimu,da vidim razliku u 150 ccm više i injekšn naspram karbova... I to sa suvozačem,i dosta prtljage...

Ma i meni dosta srce, sad jel bas do 13 l mislim da ne....
 
Stršljen said:
Ako se ne varam na slici do ninje je Zekan,vidi se koliko je "velikodušniji" sic u odnosu na Ninjinog....I što je još važnije ima barem blagu izbočinu na početku sica da suvozač manje klizi naprijed...
To je stari zec! Novi ima sličan oblik kao ninja!
 
Šteta.Dakle novi je neudobniji nego stari.
Pa nije mi jasno kako u Kawasakiu ne znaju da se većina vlasnika starog zeca bunila na (ne)udobnost stražnjeg sica...umjesto da je poboljšaju oni je nagrde...
Jedino ako se ne varam su spustili nogare"(ili kako vi kažete fuziće) malo niže... :misli:
 
Nebih znao!
 
Stršljen said:
Šteta.Dakle novi je neudobniji nego stari.
Pa nije mi jasno kako u Kawasakiu ne znaju da se većina vlasnika starog zeca bunila na (ne)udobnost stražnjeg sica...umjesto da je poboljšaju oni je nagrde...
Jedino ako se ne varam su spustili nogare"(ili kako vi kažete fuziće) malo niže... :misli:

da spustili su ih malo(fuziće), makar meni taj položaj suvozača uopće nije bitan, ak se neko hoće vozit nek se vozi ako ne.....

inače kaj se tiče potrošnje mogu reć da ovaj novi sigurno jedno 10% više troši od starog, a sad zašto nebih znao
 
Incredible said:
da spustili su ih malo(fuziće), makar meni taj položaj suvozača uopće nije bitan, ak se neko hoće vozit nek se vozi ako ne.....

inače kaj se tiče potrošnje mogu reć da ovaj novi sigurno jedno 10% više troši od starog, a sad zašto nebih znao
Brijem zbog tih faking Euro faking normi! :x
Motor je zagušen, pa zato ima i manje snage, a možda zato i više troši jer teže diše.. Valjda? :misli:

Uglavnom kupi Shacala pa buš vidio.. :mrgreen:
 
Turbo said:
Brijem zbog tih faking Euro faking normi! :x
Motor je zagušen, pa zato ima i manje snage, a možda zato i više troši jer teže diše.. Valjda? :misli:

Uglavnom kupi Shacala pa buš vidio.. :mrgreen:

ne uopće nije zagušen, dapače puno bolje vuče iz nižih okretaja od starog zeca ali zato mu je max brzina niža za par kmh
 
Sto se tice voznje cura na zeki, i to novom 2007, zavisi i od osobe. Do sada sam vozio dvije, Jednu takoreci nisam ni osjetio, jest da mi je pomalo nogama strukavala bubrege, a pazio sam i kod saltanja i kocenja da nema trzaja. zato ova druga, ajme meni...Ako je vec tako, posto je novi visok bolje da cura malo legne na vas, udobnije njoj i vama... (y)
 
k1d said:
ozbiljno??stvarno nemogu vjerovati,čekaj..,šta novi zekan ide sporije od starog?? :neznam: nemogu vjerovat jači a slabiji šta nema nekih 10tak konjićka više.... :misli:
novi zec ima 4 komja manje
 
Balki said:
A vjeruj da je!
Jesi ti vidio moj sic?

A jesi ti vidio moj?

Babes_NEC2006_019_r.jpg


:jesus: :jesus:
 
Stršljen said:
Koji je ovo kc?  :shock: :shock: :misli:


Ej ekipa da vas pitam;Kolika vam je potrošnja nma zekanu kad se baš ganjate?Ne prosječna nego dakle u amo reć ekstremnim uvjetima rada? Čisto me zanima....


odi na www.ibbtc.com i pod products izaberi vehicles

samo nemoj da te srce copi

ili od panike ili od smijeha