Z1000 '10, nagadjanja?

adizonevic

Member
Pih...  :mrgreen:
Naravno PS, ali vodjen tracevima iz Akashia.
Ono sto je 90% sigurno jeste masina bliska ZX10R (sada je to ZX9R)
 
don't like it  :palacdolje:
 
ljepa,ali...mislim ili je slika "u ogledalu"ili ima 2auspuha
ps...ima do 10mj.kad če se znati konkretnije :wink:
 
Uf,osobno mi je moderan dizajn puno lijepsi od klasicnog.
Ovaj Z1000 mi je prekrasan,jako slican sa CB1000r,iako ne vjerujem da ce izgledati bas kao na ovoj slici.
A jos kada izbace z1400,sto cisto sumnjam da ce biti klasicnog izgleda :)
 
Zbijeni KTM style, nelose  :mrgreen:

Auf, eto mi nazad kandidata za novi motor ak bude nesto ovako...
 
merlin68 said:
OVAK na prvi pogled čista katastrofa,nažalost ni kawac ne radi linije kao nekad . :palacdolje:

Cek jel ti vidis sto je covjek napisao  :LOL:

Radi se o photoshop viziji necega sta bi moglo biti novi Z1000. Dakle, to nije novi Z1000, nego je netko dobio ispiraciju na veceu...
 
Tommee said:
Cek jel ti vidis sto je covjek napisao  :LOL:

Radi se o photoshop viziji necega sta bi moglo biti novi Z1000. Dakle, to nije novi Z1000, nego je netko dobio ispiraciju na veceu...
:cool: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Tommee said:
Cek jel ti vidis sto je covjek napisao  :LOL:

Radi se o photoshop viziji necega sta bi moglo biti novi Z1000. Dakle, to nije novi Z1000, nego je netko dobio ispiraciju na veceu...

covjeku se jednostavno ne sviđa nova linija koja bi mogla ili ne biti takva.
po toj logici moraš ispravljat desetke ostalih postova kojima se sviđa, jer ne bi mogao biti takav :misli:
 
Tommee said:
Cek jel ti vidis sto je covjek napisao  :LOL:

Radi se o photoshop viziji necega sta bi moglo biti novi Z1000. Dakle, to nije novi Z1000, nego je netko dobio ispiraciju na veceu...
Kao prvo piše se inspiracija a ne ispiracija,kao drugo napisao sam svoje skromno mišljenje,i kao treće napiši svoje mišljenje a ne kritiziraj tuđa razmišljanja. :jesus:
 
Điz aj sad sa razumjevanjem procitajte sto sam napisao  :LOL: :LOL: :LOL: