Z1000 '10, nagadjanja?

Puno lepih stvari je na njemu, ali zasto takav kic moraju sloziti... bah...
 
Tommee said:
Puno lepih stvari je na njemu, ali zasto takav kic moraju sloziti... bah...
:shock:
ko o čemu ti o kicu  :LOL: :LOL:


zlatni  :jesus:

a Z linije su mi opčenito  :povraca: osim S-a  :mrgreen:
 
ma odvratan je ima nekih dobrih detalja.  ma nema ništa od toga!    :jesus: 
bude još ljepši nagodinu u to nesumljam...
 
Napokon bi zeko mogao imati auspuhe koji liče na nešto, odnsno ovi sa slike za 2010. su predobri (ak bude tak nešto na idučem). Ovi do sad su od lijepog motora radili budalu  :mrgreen:
 
ovaj "novi" Z1000 izgleda jako dobro (y) (y) sad samo treba pričekat jesu li nagađanja točna
 
Bollocks!! said:
Trenutni Z1000 je fenomenalan..ovaj photoshopirani je drek. :LOL:
nije baš tako preljep je

Sheva said:
Brutala!!!
(y) (y) (y)

malaguti said:
ipak je ovo novi z1000 (y) oce biti i novi z750 :misli:

interceptor xxx said:
bas me zanima kako bude ovo ispalo nakraju,,jer namjeravam kupiti novi z 1000 iduce god :mrgreen:
meni budeš tvoga prodao :misli:
mv_agusta said:
ovaj "novi" Z1000 izgleda jako dobro (y) (y) sad samo treba pričekat jesu li nagađanja točna
tako kaže stranica :mrgreen:
 
harakiri said:
Napokon bi zeko mogao imati auspuhe koji liče na nešto, odnsno ovi sa slike za 2010. su predobri (ak bude tak nešto na idučem). Ovi do sad su od lijepog motora radili budalu  :mrgreen:

Zar netko ima originalni auspuh? :mrgreen:
 
harakiri said:
Napokon bi zeko mogao imati auspuhe koji liče na nešto, odnsno ovi sa slike za 2010. su predobri (ak bude tak nešto na idučem). Ovi do sad su od lijepog motora radili budalu  :mrgreen:

Misliš na one "fišeke" za sladoled - no pa to se skida odmah dolje  :mrgreen:
 
Bollocks!! said:
Zar netko ima originalni auspuh? :mrgreen:
ja imam... i nebi ih skinio ni za jedan zamjenski auspuh na svijetu, grijeh skidat nešto sa motora sto ga obiljezava tolike godine od njegovog nastanka.
 
slazem se sa kukcem.....ja bi rađe takve preradio pa da ostanu oni gore jer su preljepi...ni jedan zamjenski osim gp modela mi se ne sviđa na kawicu....usput ako ce ko kupit zekonju od 1000...prodajem:)