z1r, 1979 od anterr

anterr

New member
Evo Zeka je završena, registrirana i spremna za drum. Motor je skoro pa 99% u orginalu, prije dvije godine kompletno rastavljen (sve osim mašine) bojana rama i drugi djelovi, hrpa novih djelova. Mašina nije u lošem stanju prije godinu dana cjela je pridihtovana, kompresija je dobra, na zimu čemo poraditi nešto više na mašini.
Sve u svemu na kraju sam zadovoljan, na žalost dosta slika sam zagubio gdje se vidjelo kako je motor prije izgledao šta nije ni blizu današnjeg izgleda. Ali evo stavim što imam. 8)
 
anterr said:
Evo Zeka je završena, registrirana i spremna za drum. Motor je skoro pa 99% u orginalu, prije dvije godine kompletno rastavljen (sve osim mašine) bojana rama i drugi djelovi, hrpa novih djelova. Mašina nije u lošem stanju prije godinu dana cjela je pridihtovana, kompresija je dobra, na zimu čemo poraditi nešto više na mašini.
Sve u svemu na kraju sam zadovoljan, na žalost dosta slika sam zagubio gdje se vidjelo kako je motor prije izgledao šta nije ni blizu današnjeg izgleda. Ali evo stavim što imam. 8)
Majstore:  :naklon:! Usudio bih se reci: doooobaaar skoro kao Limitov. :wink:
 
anterr said:
Evo to je to ili bolje rečeno a je to. Pozdrav!! (y)
Izgleda odlično! Moramo se naći da ga zalijemo i prokomentiramo!!

Pozdrav tebi i dragoj!!!
 
Zlatko said:
Izgleda odlično! Moramo se naći da ga zalijemo i prokomentiramo!!

Pozdrav tebi i dragoj!!!

Hvala prijatelju, moramo obavezno zaliti.

Pozdrav tebi i tvojoj dragoj!! (y)
 
anterr said:
Evo to je to ili bolje rečeno a je to. Pozdrav!! (y)
E baš je,baš To,Lipo,lipota i ....... (y) 
 
Ideš, to je motor.
Al će se okretati za njim  (y)