Za DUCATISTE (prvenstveno) a i sve ostale

Berti

Member
web stranice Ducati Owners Club-a CROATIA

www.ducati-croatia.hr

 
Kaj istina da samo baRRakaši mogu biti članovi???  :shock: :LOL:
 
Nas veliki prijatelj kluba Berti je najzasluznija osoba za ovako ljepu stranicu a naravno i nas je clan.
A clan naseg kluba moze postati svaki Ducatista iz svih djelova ljepe nam nase.
 
ducati said:
Nas veliki prijatelj kluba Berti je najzasluznija osoba za ovako ljepu stranicu a naravno i nas je clan.
A clan naseg kluba moze postati svaki Ducatista iz svih djelova ljepe nam nase.
evo ja priznajem da bi se učlanio, ali sam relativno nepokretan - previše obaveza i stignem malo gdje van svog domicila - pa što će vam takav član koji se nikad ne pojavljuje.  :(
 
miro said:
evo ja priznajem da bi se učlanio, ali sam relativno nepokretan - previše obaveza i stignem malo gdje van svog domicila - pa što će vam takav član koji se nikad ne pojavljuje.  :(
Koliko se sjecam i ti si spreman za ovu voznju sa Gizmom prema moru
 
ducati said:
Koliko se sjecam i ti si spreman za ovu voznju sa Gizmom prema moru
ja sam spreman, ali vjerojatno ću biti spriječen. Žena ide u edinburg a ja em dežuran na poslu em dadiljam djecu. :( :( :( Znaš ono kad ti se ne jedna već par stvari poklopi, tj ne poklopi - onda se to ne može rješiti na zadovoljavajući način. :(.
 
miro said:
ja sam spreman, ali vjerojatno ću biti spriječen. Žena ide u edinburg a ja em dežuran na poslu em dadiljam djecu. :( :( :( Znaš ono kad ti se ne jedna već par stvari poklopi, tj ne poklopi - onda se to ne može rješiti na zadovoljavajući način. :(.
Ak ti se nesto promjeni javi pa prolazite kroz Zg pa da popijemo pice.
 
ducati said:
Ak ti se nesto promjeni javi pa prolazite kroz Zg pa da popijemo pice.
jamačno ću se javiti, ali fakat mislim da sve otpada, jednostavno se karte nisu nimalo posložile, najradje bi odustao i bacio ih sve, no to je ipak život a ne kartaška igra, pa moram dalje s onim što mi je udjeljeno.  :wink: (y)