za krndijaše

Status
Not open for further replies.

tomee

New member
e da baj d vej za strašila i ekipu krndijaša jedan konstruktivan prijedlog.

ako sam svatio tema krndija je za ljude koji tamo voze,druže se ,žive za krndiju,piju vodu i čupaju repu...
OTVORITE TEMU U MOTOSPORTU ILI PUTOVANJIMA PA SAMI KONTROLIRAJTE OFF.

a ja ću vam pomoč oko održavanja čiste teme.

znači ko kad ide gore,kad se pije voda,ko je ljepše prošo a ko brže treči zavoj i to.

kaj velite
 
ok

ja samo predlažem čistu kvalitetnu NJIHOVU  temu

da vidimo od čega je slavonija napravljena
 
tomee said:
ne kenjaj dajem ljudima šansu samo danas da se iz topika krndija pokrene nešto normalno i ozbiljno a ne da se pucaju stranice.ako predlog propadne naveče brišem

Iz dugogodišnjeg iskustva borbe s određenim dijelom mile nam otadžbine, a potpomognuto polijevanjem tzv. svetom vodicom, mogu ti kazat da je to što pokušavaš i teoretski i praktično nemoguće. Naime, navedena tema ima skriveni podnaslov "Inati se...", pa je u tom duhu nemoguće provest tvoje nade i nastojanja. Fak'im (ili ti "jeb'ga"). :mrgreen:
 
Ma nema frke, pa vidiš da je nisam ni makao ni ništa (mislim, nisam se inatio, jel, :LOL:), pa ti sam odluči.
 
odličan prijedlog, jer ona tema u birtiji je bila totalna sprdačina.
 
Tomee - ja podržavam tvoju ideju i neka se stavi u putovanja! :)

Imam jedno pitanje  :mrgreen: možemo li mi, ostali dio slavonaca koji se voza/mo, a to su vinkovčani, vukovarci, osječani, županjci, isto postati u ovu temu svoje vožnje i druženja ili da otvorimo ubuduće neku drugu temu. :misli:

Evo recimo vikend koji je bio iza nas, nije se išlo na krndiju, daleko je  :mrgreen:, ali se okupio veliki broj vukovaraca, osječana, vinkovčana i družilo, vozalo, jelo, pilo, zajeb*****.......itd...... :mrgreen:
 
ma gle sve ovisi o vama al ako pređe u nabijanje stranica i sranje do bola ključam sve

da rezimiram-vi odlučujete kamo metnut temu al molim DA SE DRŽITE PRAVILA u npr PUTOVANJIMA

jer inače tema leti ne u birtiju neg u otpad


tu se dogovorite do kraja dana
 
A da se onda jednostavno otvori tema Slavonija?
Imam osjećaj da bi moglo krenut, kak je već i sad krenulo, da će svaki grad, selo i zaselak htjeti svoju temu.
 
Nek otvore temu u putovanjima, off se briše... Ako se i par forumaša iz bilo kojeg sela idu vozit po ovoj zimi, zaslužili su svoju temu
 
pa može slavonija al ne u birtiji neg u putovanjima pa nek se dogovaraju di su i kad su vožnje kad se kaj pije i kad se kaj čupa.


almora bit pod pravilima podforuma PUTOVANJA-BEZ SRANJA
 
shonyo said:
A da se onda jednostavno otvori tema Slavonija?
Imam osjećaj da bi moglo krenut, kak je već i sad krenulo, da će svaki grad, selo i zaselak htjeti svoju temu.

Imaš pravo! (y)
 
Tajnica said:
Imaš pravo! (y)

Samo mi nije jasno čemu to. Zašto konstantno osjećate potrebu za distanciranjem? Nije točno? Pa zašto onda niko drugi nema takvih problema na forumu osim klana Krndija?!
 
tomee said:
pa može slavonija al ne u birtiji neg u putovanjima pa nek se dogovaraju di su i kad su vožnje kad se kaj pije i kad se kaj čupa.


almora bit pod pravilima podforuma PUTOVANJA-BEZ SRANJA
koliko se sjećam, tema je i bila u putovanjima, pa ju je netko prebacio u birtiju...  :misli:

nemam ništa protiv ovakve teme, ali bi mi bilo vrlo OK kad bi se isto onda primjenjivalo i na RRijeku i na zagoRRje, odnosno, to bi po mom bilo jedino pošteno rješenje i jednaka prava i pravila za sve...

btw: tema kRRndija je i nastala sa tom samjerom da se tu okupe istomišljenici sa "iste adrese" i svi su bili dobrodošli, dok nije počelo provociranje... Tema nam je već evo treći ili četvrti puta zaključana zbog nekoga ko uopće nikad nije niti bio tamo, što mu je vjerovatno i bila namjera, s tim što smo "kažnjeni" svi ostali koji se nisu uopće odazvali na provokaciju, ili smo se bar suzdržavali vrijeđanja i omalovažavanja...

Rivi je ustvari i dobro napisao, samo je pogriješio u "inati se", koje je neka interna zajebancija, i nije upućena nikome.... a gotovo svaki puta je tema sankcionirana zbog nekoga ko svoje frustracije tamo dolazi ispoljavati....
 
Rivi said:
Samo mi nije jasno čemu to. Zašto konstantno osjećate potrebu za distanciranjem? Nije točno? Pa zašto onda niko drugi nema takvih problema na forumu osim klana Krndija?!
zar nema tema "zagoRRje" , "RRijeka"... "dubRRovnik" ...  :misli:
 
strasilo said:
koliko se sjećam, tema je i bila u putovanjima, pa ju je netko prebacio u birtiju...  :misli:

nemam ništa protiv ovakve teme, ali bi mi bilo vrlo OK kad bi se isto onda primjenjivalo i na RRijeku i na zagoRRje, odnosno, to bi po mom bilo jedino pošteno rješenje i jednaka prava i pravila za sve...

btw: tema kRRndija je i nastala sa tom samjerom da se tu okupe istomišljenici sa "iste adrese" i svi su bili dobrodošli, dok nije počelo provociranje... Tema nam je već evo treći ili četvrti puta zaključana zbog nekoga ko uopće nikad nije niti bio tamo, što mu je vjerovatno i bila namjera, s tim što smo "kažnjeni" svi ostali koji se nisu uopće odazvali na provokaciju, ili smo se bar suzdržavali vrijeđanja i omalovažavanja...

Rivi je ustvari i dobro napisao, samo je pogriješio u "inati se", koje je neka interna zajebancija, i nije upućena nikome.... a gotovo svaki puta je tema sankcionirana zbog nekoga ko svoje frustracije tamo dolazi ispoljavati....

gle želio bi da upristojite temu pa u njoj naravno nebi bilo mjesta za podjebavanje s bilo čije strane.

kome se podjebava nek otvori šit u birtiji i nek očekuje bar tri kile banana
 
tomee said:
želite li bit prvi???

uz sve što nose PUTOVANJA

A RESTO TRKELJAJTE U DOBRO JUTRO
nije na meni da odlučim, ali koliko mi se ideja čini OK, toliko i ne... odnosno, neki od kRRndijaša uopće nisu pisali u birtiji, osim u temi kRRndija, tako da to nije pošteno prema njima, u temi smo se znali dogovarati i oko drugih stvari, tako da bi to u putovanjima bio totalni OFF, a bilo bi za tu temu... ako razumiješ šta želim reći... Ima kRRndijaša koji se vozaju po Grobniku, pa je bilo i rasprava o vremenima, što opet nije za putovanja, a nije ni OFF .. ITD .... nama je birtija sasvim odgovarala po svim pitanjima, samo da nema provociranja i omalovažavanja...  (y)
 
tomee said:
gle želio bi da upristojite temu pa u njoj naravno nebi bilo mjesta za podjebavanje s bilo čije strane.

kome se podjebava nek otvori šit u birtiji i nek očekuje bar tri kile banana
ma gle stari, svi mi volimo šalu, zajebanciju, pa i malo nekad podbosti, jednom ja tebe, jednom ti mene... sve je to OK, ali neke su stvari znale prijeći granice ukusa..
 
Status
Not open for further replies.