Za ljubitelje streetfightera....

Mrki

New member
Ovo je mojeg prijatelja ruku djelo.....







....a vi recite kak vam se čini....
 
mozda malo preekstremno(egzoticno??) al u svakom slucaju zanimljivo
sve pohvale autoru :cool:
 
vrlo zanimljivo, htio bi to vidjeti i uživo
 
Meni iskreno veoma hebeno izgleda mozda da je malo brush jednobojiji malo bi manje kicasto izgledalo..........super je
 
da motor je lijep, a ja ču sad ispast glčup, odgovorite mi"koji je to motor"! :oops:
 
Rama gsx-r 750 '90.
Mašina gsx-r 1100
Grane nisu mogle nigdje drugdje za sada....
A ove neke sitnije detalje neznam, jel sam se vidi s njim samo na par min...
2 jolly: moguće, nemam pojma
 
Ovaj je od drugog, bit će uskoro gotov...





Rama ručni rad
Mašina gsx-r 1100 neznam šta je još rađeno na njoj, mislim da je isto ko i od ovog drugog
Mislim da će imat i nitro...
 
Jel to kod Maceka u skladistu ?
Vidio sam onu Suzu, predobro izgleda. Marko ima dara za to nema sto.
Nego Mrki, imam jedan mali zadatak za tebe. Da obe prerade malo bolje poslikas, napises sto je sve na motoru radjeno i da to objavimo na stranici. Jel ti se da ?
 
Vidi se da majstor ima puno znanja, naročito kod drugog modela! Je li sam radio ramu i vilicu na drugom modelu? Prvi mi je po mom ukusu malo prekičast, možda da nema airbrusha... U svakom slučaju dečko ima zlatne ruke! :cool:
 
Lipi su motori pogotovo ovi drugi. :cool: Al mene zanima jedna stvar KAKO TO MISLE REGISTRIRAT? :shock:
 
isus mater........ovaj drugi je alien :shock: :shock:
 
Uh, kolko odgovora moram napisat...

2 Saša: Je to je kod njega, pričekat ćemo da Marko završi svoj, a i ovaj drugi treba još par sitnica, pa se ja lako dogovorim s njima i onda napravimo neku reportažicu....

2 Pasmasters: Nije sam radio, al je rađena kod nas, nemam točne informacije, pa da ne izletim s kakvom gluposti...izgled=stvar ukusa po meni...

2 jolly: to i je taj koji je na sajmu (ovaj drugi), samo u novoj varijanti....

2 jozy: i jedan i drugi imaju uredne papire i registrirani su (oba gsx-r 750) :)