za MAD RIDERA

romel

Member
:D :D Pozdrav i tebi,može bez onog VI-onda se osjećam još starije.Ako hoćeš doći kod nas u klub to ti je jednostavno.Nalazimo se svaki petak u 20 sati u centru Nove Rače, ovaj put je dogovor za utrku u Križevcima koja je ovaj vikend.Jednostavno dođi ili mi se javi na 098/827-466-Romeo,bok i nadam se da se vidimo. :p :p :p
 
Sumnjam da ću moći doć u Križevce. Ali u Raču ču već doč, ali pošto ovaj petak vas nema, onda ću doć drugi petak. čujemo se!!! 8)
 
:DMA NEEEEE, i ovaj petak u 20 sati i nema veze tko se utrkuje a tko ne, utrke su samo razlog za druženje,idemo i ovako na vožnje u užem krugu.Samo da znaš 24.06. smo pozvani na proslavu dana općine Ivanska.Ići ćemo organizirano, opet vol na ražnju, motoalka... :mrgreen:
 
Znaš isto malo če bit sranje i s vremenom, pogotovo kad počne škola, sad ču u 4. razred pa bi i trebalo malo jače zagrijat stolicu, treba i neki faks upisat i tako. No nema veze ja kad nađem vremena ja ga ničem drugom ne posvečujem nego motorima. Ja ču o učlanjivanju razmislit,a definitivno ču doč jedan petak u Raču. Već sam se ja vozo po Rači. A vi idete u Ivansku s motorima? E da i bio sam na utrci kad je bila, bila je zakon, samo kad sam išo kuči kiša me je prala ali samo do šumske vile i onda je prestalo. 8)
 
Jel' znaš onaj vic kad je neki pop došao u novi samostan..........
E pa, u subotu si ti u bačvi......... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Oklem a? Z Donje Puuušćeeee............ :mrgreen: :mrgreen: ............
To je fora iz jednog vica, ne da mi se sad pisat, ali uglavnom, taj dan kad si u bačvi, onda tebe guze........... :mrgreen: :mrgreen: ...........
To je obvezno, kad se učlaniš........nije neki bed...... :mrgreen:
 
MA NEMA OBAVEZA, :D :D pomoć pri organizaciji utrke,dakle subota i nedjelja (na dobrovoljnoj osnovi), nađemo se ponekad,planiramo napraviti ovih dana i malu cross stazu,...druženje prije svega :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja sam bio u 20 sati ovaj petak u Rači kod crkve, točnije kod trgovine mislim da je to centar, i vozio sam se po Rači no vas nigdje nisam sreo ni našao. Gdje se vi uopće nalazite? 8)
 
imamo prostoriju na sajmištu,ali sada dobivamo drugu u centru kod parka, ja idem ovaj tjedan na more,pa se vjerojatno nećemo nalaziti do 15-20. srpnja, javi se poslije
 
Kawabiker said:
Oklem a? Z Donje Puuušćeeee............ :mrgreen: :mrgreen: ............
To je fora iz jednog vica, ne da mi se sad pisat, ali uglavnom, taj dan kad si u bačvi, onda tebe guze........... :mrgreen: :mrgreen: ...........
To je obvezno, kad se učlaniš........nije neki bed...... :mrgreen:

Donja Puscaaaaaa , Gornja Bistra :mrgreen: