Za Rijecko - Opatijsku ekipu i sve poznanike Drazena Turine

Chico

Member
Nazalost pred godinu dana nas je napustio Drazen Turina. Neki ga znaju sa Grobnika a neki iz djira. Za sve one koji su ga znali, u nedjelju 17.04. cemo napravit djir u sjecanje na Drazena. Okupljanje je u 12h u caffe baru Amadeus u Opatiji a pokret je u 13h.
R.I.P.
 
Chico said:
Nazalost pred godinu dana nas je napustio Drazen Turina. Neki ga znaju sa Grobnika a neki iz djira. Za sve one koji su ga znali, u nedjelju 17.04. cemo napravit djir u sjecanje na Drazena. Okupljanje je u 12h u caffe baru Amadeus u Opatiji a pokret je u 13h.
R.I.P.

Bok Chico...
Hoce li se djir sjecanja voziti svake godine u isto vrijeme?
Proveo sam svoju 15 i 16 god s Drazenom,Isabell,Deanom i Damirom i co....zivim u Oslu ali bih rado dosao.

[email protected]
 
u principu bi trebalo.ali ovaj gore navedeni datum to nije odradjeno zbog loseg vremena koliko se sjecam.prosle godine kad je poginuo bilo nas je 100tinjak motora
 
-MV-AGUSTA- said:
u principu bi trebalo.ali ovaj gore navedeni datum to nije odradjeno zbog loseg vremena koliko se sjecam.prosle godine kad je poginuo bilo nas je 100tinjak motora

Ok...Da znam za to,jer mi je Damir poslao slike i par filmova,ono ispred Amadeusa i prije polaska za Smriku!
Nadam se da ce tako ostati svake godine,pa da to obiljezimo i da nas bude mnogo vise,jer ipak nije Drazen bio bilo ko!!! :(
 
Chico said:
Nazalost pred godinu dana nas je napustio Drazen Turina. Neki ga znaju sa Grobnika a neki iz djira. Za sve one koji su ga znali, u nedjelju 17.04. cemo napravit djir u sjecanje na Drazena. Okupljanje je u 12h u caffe baru Amadeus u Opatiji a pokret je u 13h.
R.I.P.

Bok ljudi...

Dali je isti plan voznje i ove godine?
 
Nadam se da će nas se okupiti puno kao i prošle godine s obzirom na to
kakav je bio ne samo kao motorista nego i kao čovjek općenito.
Zafrkant prve klase. Samo da nas vrijeme posluži.  (y)
 
Hoće li biti taj đir ili neće ?

Mrs.O
 
Navodno ništa od đira, a misa će biti rano u Šmriki, mislim u 7,30 ujutro, ili tako nešto.... :misli:
 
Sutra sam ja kod Drazenovih oko 18.00 pa cu sve detaljno da saznam..pa onda cu da javim..ako uspijem.