Za vespaše...

Status
Not open for further replies.

Caesar Commodus

New member
http://www.fingertime.com/scooterace.php
 
Mislim da si ti malo pretjerao s temama za Vespu, mogo si to sve zbuksat u jednu temu  :pandur:
 
Resca said:
Mislim da si ti malo pretjerao s temama za Vespu, mogo si to sve zbuksat u jednu temu  :pandur:

Moj grijeh moj preveliki grijeh... ponizno molim za oprost.
 
Caesar Commodus said:
Moj grijeh moj preveliki grijeh... ponizno molim za oprost.

Znam ja tebe  :nasilni: ti si prije delal sranja na svijetskutera forumu, pa si dobil trajni bann  :ujaja:

 
Ovo su vama sranja?!? Ako nadležni misle da jesu, bannu sigurno necu pobijec... inace moje su namjere dobre i prema ovoj zajednici gajim simpatije... sta se tice SS... Serem im se na adresu i server koji ih drži na netu. Over and Out!
 
Ma ovo kaj imas 3 teme za vespu i u Birtiji 3 teme za igrice, al nije na meni da ti prigovaram nisam moderator/administrator  :mrgreen:

Bolje da se ja  :skriven: da ne najeb... od moderatora za off topic. .. .
 
iako nisam moderator...ali vas lijepo molim da se lijepo ponašate.....i neizazivate jedno drugo.. bome ni offtopičarite. :wink:

p.s. zanimljiv link :LOL:...... :LOL: :LOL:ali mi javljda da moram activ X instalirat! ne kužim! :shock: :palacdolje:
 
Faber said:
iako nisam moderator...ali vas lijepo molim da se lijepo ponašate.....i neizazivate jedno drugo.. bome ni offtopičarite. :wink:

p.s. zanimljiv link :LOL:...... :LOL: :LOL:ali mi javljda da moram activ X instalirat! ne kužim! :shock: :palacdolje:

Faberu... dubok naklon tebi.
 
Resca said:
Znam ja tebe  :nasilni: ti si prije delal sranja na svijetskutera forumu, pa si dobil trajni bann  :ujaja:
I ne samo tamo...
Bilo je i ovdje nekih svinjarija i bannana :palacdolje:

Ali, svatko ima pravo na drugi pokušaj.-
 
Hrvoje said:
I ne samo tamo...
Bilo je i ovdje nekih svinjarija i bannana :palacdolje:

Ali, svatko ima pravo na drugi pokušaj.-

Bilo je vrijeđanja po nacionalnoj osnovi... nisam kriv što sam patriota. Bilo pa prošlo.

Moj veliki je san...
Da mi ne davaju BAN...
Vec da me izvedu van...
I plate jedan PAN!
 
Caesar Commodus said:
Bilo je vrijeđanja po nacionalnoj osnovi... nisam kriv što sam patriota. Bilo pa prošlo.
Bilo je. Ako ništa drugo bar si shvatio da takvom "patriotizmu" nema mjesta na forumu.
Idemo sretno i u slozi dalje. :mrgreen:
 
Sva sreca da ovo "osoblje" foruma cesto progleda kroz prste i da postoji "drugi put", inace bi manje korisnika bilo registrirano  (y)
Svaka cast administratorima !  :LOL:
 
Hrvoje said:
Bilo je. Ako ništa drugo bar si shvatio da takvom "patriotizmu" nema mjesta na forumu.
Idemo sretno i u slozi dalje. :mrgreen:

Bravo!!! Sad bi ti stisnuo tu rukavicu!!!
 
Caesar Commodus said:
Bravo!!! Sad bi ti stisnuo tu rukavicu!!!
Dogovoreno.
Samo prvo promijeni avatar kako si od Bandita zamoljen u Birtiji.
 
Hrvoje said:
Dogovoreno.
Samo prvo promijeni avatar kako si od Bandita zamoljen u Birtiji.

(y)
 
Moderator je na godišnjem, šta ne znači da ne navrati tu i tamo
 
cesar se nešto popravio a?  :misli:
ja sam svoju vespu prodo, kupujem vxr ( oprostite mi...al nemam novca za motor )
 
Status
Not open for further replies.