Zabranjeno parkiranje motociklima u garazi - Cinestar

Fenring

New member
Jucer sam isao u kino i spustam se u garazu Cinestara, kad ono na rampi znak zabrane za motocikle. Svejedno sputim se ja dolje da vidim sta ima i taman da cu se zavuc u neki kut, kad dolazi "dezurni" do mene i kaze da se nesmijem parkirati u garazi nek idem vanka ispred ulaza.

Nije mi jasno zasto je doslo do te zabrane, s obzirom da se uredno parkiram u garazi Kaptol centra svaki dan i to s dopustenjem, pod uvjetom da ne zauzimam parkirno mjesto za automobile.
 
Bilo je to pitanje postavljeno na radiju 101 u emisiji parlament show. Odgovor je bio da je to politika kuće. Neki glavonja je tako odlučilo. Kao i za Jarun. A Kaptol centar nije ista firma, pa od tuda i razlika u odluci.
Usput, pozdravljam "kulturne" bikere koji moraju svoja prometala nasrati ispred samog ulaza u Kaptol centar. Pri tome mislim na parkiranje oko fontane i ispred kliznih vrata.
 
Super Jura said:
Usput, pozdravljam "kulturne" bikere koji moraju svoja prometala nasrati ispred samog ulaza u Kaptol centar. Pri tome mislim na parkiranje oko fontane i ispred kliznih vrata.

Hvala na pozdravu :mrgreen:
 
toldi said:
To ti je zbog nemogućnosti naplate istima! :twisted:
kakve naplate? ak ides u kino gledat film 3 cuke ti je besplatno
 
pa koja ste vi ANTIbikerska metropola, kod vas je sve zabranjeno za motore :mrgreen: zato je kod nas vanmetropolaca SVE dozvoljeno :mrgreen:
kak ste si napravili (s Bandićem i inom ekipom :wink: ) tak vam i je :mrgreen:
 
nekad su Zagreb zvali mali Bec. A danas, sve me sram napisat kak se bi danas mogel zvat...
 
Fenring said:
Jucer sam isao u kino i spustam se u garazu Cinestara, kad ono na rampi znak zabrane za motocikle. Svejedno sputim se ja dolje da vidim sta ima i taman da cu se zavuc u neki kut, kad dolazi "dezurni" do mene i kaze da se nesmijem parkirati u garazi nek idem vanka ispred ulaza.

Nije mi jasno zasto je doslo do te zabrane, s obzirom da se uredno parkiram u garazi Kaptol centra svaki dan i to s dopustenjem, pod uvjetom da ne zauzimam parkirno mjesto za automobile.
Pa kaj ne vezes motor za moj ???
ja ga cuvam ;)
 
je,je....BEČ.....još malo pa budu svi ZG bikeri BEČALI jer ni na ulicu ne budu smjeli :mrgreen:
 
linza said:
Super Jura said:
Usput, pozdravljam "kulturne" bikere koji moraju svoja prometala nasrati ispred samog ulaza u Kaptol centar. Pri tome mislim na parkiranje oko fontane i ispred kliznih vrata.

Hvala na pozdravu :mrgreen:

Hvala na pozdravu :mrgreen:

P.S. nemrem bulivit da si to Ti napisao? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Rivi said:
Ko vas jebe i vas i Cinestar. Ajdete u normalno kino! :mrgreen:
Jooj! Šalji reci adresu i šaljem ti 100kn poštom. U čelo te ljubim :!: :!: (dobro, malo pretjerujem) :mrgreen: Hvala bogu da ima još nekoga tko cijeni dobra stara socijalistička kina. :mrgreen:
 
a mogu li 2 motora (4 kotaca - 1 mjesto parkirno) ici dole ?

:mrgreen:
 
Super Jura said:
Usput, pozdravljam "kulturne" bikere koji moraju svoja prometala nasrati ispred samog ulaza u Kaptol centar. Pri tome mislim na parkiranje oko fontane i ispred kliznih vrata.

To uopce nisu bajkeri nego Jarun raceri koji glume hohstaplere u Khali baru i voze se samo na toj relaciji, uostalom tamo su ionako najcesce samo skuteri, malokad sam vidio motor.