Zadnja ovogodišnja blatna vožnja

miromax

Member
Clox, Chala i ja smo ipak odlučili da nije zima dok mi ne kažemo da je zima, i otišli se još jednom zablatit. Negdje iza Velike Gorice smo odustali od ozbiljnijeg istraživanja puta za Sisak, što zbog magle, što zbog Cloxovog alzheimer lanca koji je padao svako malo... Eto par sličica

 
po toj zimi.. za to treba imat volju, svaka čast..  (y)
 
Pozdrav sudruzima u ovom današnjem djiru!  (y) Rijetki su tolko bolesni da bi se danas odvažili na ovakav djir !  :shock: Nadam se da vam je topla kada pasala ko i meni!  :LOL:
 
Tuda nemrete nikak dojti do Siska, čak ni kada nije magla  :mrgreen:

No dakle, svaka vam čast. Mislim da je danas stvarno zbog ove magluštine subjektivno bio najhladniji dan ove godine.

Tak je magla gusta bila da vas nisam niti vidio kak ste prošli pored moje kuće. A možda ste se mogli malo zagrijati, pa probati još koji km proći  :wink:

Ja se čuvam za sutra za zadnju vožnju ove godine!
 
brum said:
Tuda nemrete nikak dojti do Siska, čak ni kada nije magla  :mrgreen:

Plan je "malo" promjenjen zbog neprimjerenosti Cloxocikla za današnje uvjete!  :mrgreen:

No dakle, svaka vam čast. Mislim da je danas stvarno zbog ove magluštine subjektivno bio najhladniji dan ove godine.

Tak je magla gusta bila da vas nisam niti vidio kak ste prošli pored moje kuće. A možda ste se mogli malo zagrijati, pa probati još koji km proći  :wink:

brum said:
Ja se čuvam za sutra za zadnju vožnju ove godine!

I ja,ne brini!  :mrgreen: Sljeme po snijagu,pa da i to probam ove godine!  :misli: :LOL:
 
dr.chala said:
Nadam se da vam je topla kada pasala ko i meni!

Bogme ponekad se isplati poslusati savjet iskusnih  (y)
 
za ovakav đir triba imat muda (y)SVAKA ČAST :rotor: :troll: :2up: :eek:pakoljut:
 
E! Ideja!  :idea: S obzirom na lokaciju, mogli smo se prozvati

Kuda Idu Divlje Svinje

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
miromax said:
E! Ideja!  :idea: S obzirom na lokaciju, mogli smo se prozvati

Kuda Idu Divlje Svinje

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

potpisujem!