Zadnja SLO Supermoto utrka sezone če se održati na Ptuju

Teya

New member
Eto.. ne znam ako je to baš toliko pametno, jer nisam u neki formi i to... :oops:

Vlučič pokazao je interes, da bi nas došao pogledati na Ptuj na Državno prvenstvo Supermoto. Pa eto obaveštenje...

Utakmica če se održati na kartodromu Hajdoše (pored Ptuja) u nedelju 3.9.06. Oko 10 počinju prvi treninzi, a oko 14 prve vožnje.

Ako dođete iz smjeri ZG, onda produžite po magistrali prema Mariboru, tabla za kartodrom je oko 5km poslije izlaza za Ptuj.

[joke]Ok, kako sam več - moglobisereči - dugogodišnja članica foruma, očekujem vas u majicama "Go Teya" i s ljubičastim pom pom-ima  :mrgreen:, kako bi izkazali svoje poštovanje prema svoji soforumašici  :mrgreen:[/joke]

P7027923_resize.sized.jpg
 
Još ako i ti staviš takve pom-pome, svaki na jednu rukavicu dok voziš utrku, bit će to neviđeni spektakl  (y) Konkurencija će klonut duhom, favorit publike je Teya!
 
Samo naprijed!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
 
hvala na podrški

ali to je više mišljeno kao poziv na jednu vožnjicu u Deželo... :D
dolazi ko?
 
Nažalost ja sam najvjerojatnije u Puli taj vikend!  (y)ž

Al sve jedno, nek ti je sa srećom!  (y) (y) (y)
 
Jučer sam zdušno bodrio Teyu na utrci u Hajdošama kod Ptuja. Poslije utrke sam je potražio u boksovima, iskoristio priliku da je upoznam, a ostatak popodneva zajedno smo odgledali zanimljive utrke u klasama 450, Minibike i Open.

Odličnu borbu u klasi 450 priredili su nam Beno Štern, međunarodno poznati natjecatelj koga smo mogli gledati i kod nas, na otvaranju kartodroma u Novom Marofu te Uroš Nastran, Teyin timski kolega. Poveo je Nastran, i slijedećih pet- šest krugova gledali smo borbu kotač do kotača. U jednom trenutku Štern je zbog tehničkog problema izgubio ritam i pao na četvrto mjesto, tako da je Nastran suvereno pobjedio i time si otvorio šansu da se na poslijednjoj utrci Prvenstva Slovenije (koja će se voziti u Logatecu za šest tjedana) izbori za prvu poziciju.

Teya je usprkos virozi i visokoj temperaturi vozila dobro, u svojoj klasi 125 osvojila je 8. mjesto, a ukupno je bila 13. od 17 natjecatelja.

U klasi Open pobjedio je Marko Škarja (također iz Teyinog tima) ispred Uroša Nastrana, tako da je jučerašnji dan bio vrlo uspješan za tim GiL motošport.

Nažalost slike koje sam slikao ne mogu dići na forum zbog problema s memorijskom karticom, pa ću postaviti jednu s motosvet foruma. Teya je prva lijevo, pored svog motora s brojem 3.     
 
I mene je put doveo jučer u Hajdoše, da malo podržimo našu curu i naravno momke-  koji uopče nisu bili zanimljivi za promatranje. Ok, izuzimam Nastrana i Šterna. Sunce je sijalo, miris po bencinu, odmaranje Teyine borbenosti i... To je bilo to. Nedelja bila  (y) Iako se dečki na drugoj vožnji nisu baš kavalirski ponašali. Ali tako je- muški ponos: ako je pred tobom cura na motoru i ako je ne možeš nikako prestiči... Gurni je.  :wink: TIPIČNO MUŠKO.  8) (ŠŠŠAAALLLIIIMMM SSSEEE)  :jesus:
 
Evo me natrag... danas sam na bolovanju  :misli:

Bilo je fino...
u kvalifikacijski vožnji sam imala 7 čas, šta bi me vodilo na cca. 6. startnu poziciju. Posilje 15 krugova fizički nisam više bila sposobna voziti (počeli mi grčevi u mišičima), pa sam išla iz staze. U 3 kruga, dečki su napravili super vremena i došla sam na predzadnju poziciju.  :?

Znala sam, da staza ne dopušta prehitevanja, tako da sam odlučila preživjeti obje utrke i dobiti bar neke točke za DP. Šteta, da nisam mogla pokazati više za brojne prijatelje, koji su navijali za mene. (Dylan - HVALA NA PODRŠCI!!! :hug:)

Na kraju krajeva, imali smo super dan. Naša ekipa GiL Motosport je pobjedila u 125 open, 450 in Open klasi. (samo ja bez pehara :( ;) ).

I sada su nas obavestili, da če se umjesto dviju odkazanih utakmica, prirediti jedna nadomestna 15.10 (???) u Logatcu. Ako neče bit još snijega, vabljeni ste i tamo!

evo moje makine i mene u pozadini.


ja u akciji ;)


ekipni kolega Blaž Žganjar je pobjedio u mojoj klasi (125 open)


naša ekipa slavila je pobjednika u 450 klasi - Uroš Nastran u cilju. Bio je i drugi u Open klasi. Bravo Uroš! (y)


I valjda stari maček Marko Škarja. Pobjednik Open klase!!