Zadrani, đir?

Status
Not open for further replies.

redikul

New member
Evo neka ovo bude tema u kojoj se mogu dogovarati bilo kakve vožnje i druženja sa ekipom iz užeg i šireg Zadarskog područja. Naravno i svi ostali su dobrodošli.

Da se ne otvaraju zasebne teme kao npr. ova pa neka onda bude sve tu u jednom topicu po uzoru na ostale…

Pozdrav i vidimo se…
 
redikul said:
Evo neka ovo bude tema u kojoj se mogu dogovarati bilo kakve vožnje i druženja sa ekipom iz užeg i šireg Zadarskog područja. Naravno i svi ostali su dobrodošli.

Da se ne otvaraju zasebne teme kao npr. ova pa neka onda bude sve tu u jednom topicu po uzoru na ostale…

Pozdrav i vidimo se…

I jel ti se ko javio?
Ja bi za vikend nekuda.... 8)
 
MedonjaZD said:
I jel ti se ko javio?
Ja bi za vikend nekuda.... 8)

Evo sad si se ti javio :)

Ja nažalost ne mogu ovaj vikend. Ova sub i ned mi je puno radno vrime, a slobodan sam nakon toga u pon, uto i sri.
 
redikul said:
Evo sad si se ti javio :)

Ja nažalost ne mogu ovaj vikend. Ova sub i ned mi je puno radno vrime, a slobodan sam nakon toga u pon, uto i sri.

Ja moram u subotu ionako do Splita na servis sa motorom, no moze neki dan popodne ako bude ok vrijeme...
 
MedonjaZD said:
Ja moram u subotu ionako do Splita na servis sa motorom, no moze neki dan popodne ako bude ok vrijeme...

Ja kad radim onda sam obično slobodan nakon 5ipo. A kad ne radim onda više manje cijeli dan. Pričekaj kolegu bullitta da se javi, možda se njemu bude dalo preko vikenda (y)
 
(y) e lipo od vas da se organizirate ovako priko foruma za đir dikod po magistrali možda van se i ja pridružin za koji vikend itako lunjan sam ka mušica bez glave tj. neman s kin đir baciti jedini problem mi je za sad gume koje su još za neki 200-300 km tj. nisu za ozbiljnu vožnju pa ćin ubujen zvirku javin van se pa čemo u vrtnju (y)
 
e baš to, i ja uglavnom ko muha bez glave, a baš je lipo kad se s nekim onako lipo provoza đir. a gume... meni je zadnja guma square, po sredini slick totalni, nadam se da ću i ja uskoro kupit nove.
 
bullitt said:
Evo ja danas bio đir ,do Splita 8),ali pravi razlog đira je bio servis motora :mrgreen:.Sve u svemu,bilo je napeto što se tiče vremenske prognoze,ali prošlo je skoro pa bezbolno :D.Sevka je sada spremna za sezonu,što se mene tiče ako ne iskrsne nešto,moguć je đir u nedjelju popodne.

A tu smo, u kontaktu, ako bude vrijeme dobro(mada prognoziraju kisu) mozemo napraviti đir...
U paru si ili sam vozis?
 
redikul said:
Ja kad radim onda sam obično slobodan nakon 5ipo. A kad ne radim onda više manje cijeli dan. Pričekaj kolegu bullitta da se javi, možda se njemu bude dalo preko vikenda (y)

Ma tu sam ja, uvijek spreman za đir, samo nek se javi :D
 
onda, oće li se ko vozat danas?

btw, kakvi su planovi za prvi maj? ja radim onda :) ali ću popodne iza posla uz more na roštiljadu, a dolazi i heroj ulice sa frendom u ZD tada, pa su pozvani, kao i bilo tko drugi tko bi se htio pridružiti…
 
redikul said:
onda, oće li se ko vozat danas?

btw, kakvi su planovi za prvi maj? ja radim onda :) ali ću popodne iza posla uz more na roštiljadu, a dolazi i heroj ulice sa frendom u ZD tada, pa su pozvani, kao i bilo tko drugi tko bi se htio pridružiti…

Ja ću krenut kroz jedno sat vremena, pravac Karlobag.,ako oćeš javi..
 
bullitt said:
Ja ću krenut kroz jedno sat vremena, pravac Karlobag.,ako oćeš javi..

na žalost to mi je malo rano, možda bi mogao cca sat ranije završit danas ali 3 sata ne mogu užicat.

još je danas suho, pa uživaj (y)
 
Opet sam u đir taman doša, možda bi se i štokod organizirali, ali mi je u nočnu pa eto neman kompletno vrime, drugi vikend se možemo organizirati:biker:
Đir je bija Nin-Ražanac i nazad priko Posedarja ne valja sve brze okuke više manje, a guma u ku... drifta dikod oćepiš gas.  I eto đir je đir, al nema do Magdalene :mrgreen:
Vidija san u povratku bullitta taman krenija put karlobaga (y)
 
bullitt said:
Ja ću krenut kroz jedno sat vremena, pravac Karlobag.,ako oćeš javi..
Jesam se s tobom mimoisao par km prije Karlobaga, ja sam put Zadra isao, na plavom SVu?
 
evo da i ja upriličim dojam razmjene motora (ja na sevku, bullitt na xt). prva stvar šok kad sam išo sjesti na motor, totalno nizak, malen, pa volan kako se malo zakreće i kako je dalje, baš sportski motor, ogromna promjena od ovoga što ja vozim, ko da sam sjeo na svemirski brod. trebalo mi minuta da se okrenem na parkiralištu :LOL: pa malo naprid, pa rikverc pa naprid, pa... onda sam se iskobeljao nekako i krenemo mi. prvi dojam je odmah kvaliteta, baš ono imaš dojam da je motor od jednog komada sklopljen, sve na svome mjestu (na mome je završna dorada daleko lošija prema sv-u, moj ko rođen za mesaranje i zajebavanje oko njega, baš je grezi motor, ali ima i to prednosti jer mi nije žao šarafiti nešto stalno po njemu po principu lada niva (y)). radi fluidno, mirno, glatko, sve po špagu. mjenjač precizan ko švicarski sat. lanac fino klizi, nema zatrzavanja. osim što mi fakat ne odgovara takav tip motora i položaj sjedenja, nemam nešto posebno za prigovoriti. dosta sam visok (oko 191) pa mi stvarno ne paše a i ne volim takvu sportskiju koncepciju motora. ali to nema veze sa samim motorom, stvar navike i ukusa, a o motoru se stvarno ne može ništa prigovoriti. e i po okukama me strah ima sam osjećaj kao da ću svako malo ožuljat patike ili taknuti pod, zato jer sam navikao na visokog xt-a. jedina stvar za "prigovor" je ta da sam očekivao da tih 70tak konja ipak malo bolje ide. ali i o tome se može diskutirati. to sam kasnije u vožnji tek shvatia da se motor treba vrtit minimalno na 6-7k okretaja pa na gore, u tome režimu je već prva liga i onda je gušt za vozit. samo taj mentalni sklop prebacit sa jednog cilindra na dva (malo mu treba da se iskobelja iz nižih okretaja) i onda je super. dakle, motor je bomba ako niste pre visoki i ako vam paše taj položaj sjedenja (y)

eto meni je bilo stvarno super i zanimljivo, nadam se da će biti još puno vožnji (y) mislim ići ove godine na moto hapenning pa možda i od toga bude nešto ako nas se okupi barem dvoje troje jer sam naravno neću ići…
 
ove godine se ja i frend bacamo sa masleničkog mosta (najviši u HR za bacit se) pa ako bi tko još s nama išao… ne znam samo kad bungee sezona počinje tamo

možemo se bacit, pa onda usput produžiti za karlobag/senj :) mada ako vam je želudac slab, preporuča se vožnja autom :)
 
bullitt said:
Ej,oš ti đirat ili se bacat s mosta?Ko zna oćeš bit sposoban/živ za vožnju poslije toga :mrgreen:..,ma zajebavam se,nego jesi nabavija gume :misli:?
Što je s pripremama za motohapening?Karlobag,Senj.. (y)

Možemo se bacit pa do Senja. Ti možeš slikati ako se ne želiš bacakati :) Samo moram provjeriti kad počinju sa radom…

Kod mene doma stigli slideri za osovine, set lančanika 15/47 i lanac. Gume će tek nažalost krajem miseca tako da ima još dosta mirovanja :( Jedino ako nabavim neku staru zadnju samo da je stavim u međuvremenu dok mi nove ne stignu… Do onda motor nije u voznom stanju jer je zadnja do žice. Možda i bolje pa da barem uštedim na gorivu kad već kupujem sve ove "sitnice", neka se malo odmori motor :)

Za Karlobag/Senj sam uvijek za, jedini uvijet je da sam slobodan od posla. A za Grobnik, na ovaj prvi happening ne mogu stići zbog guma :( Šteta jer mi se baš poklapa, onda sam slobodan.
 
ma potražit ću još naokolo kakvu rabljenu gumu samo za 15-20 dana da imam za vozat, valjda ću naći kod nekog. a nije sad u petom jedini moto happening, ima ih proljeće, ljeto, jesen… bit je otić na grobnik, nije me toliko briga baš točno kada.

btw, danas našli još jednog koji će se bacati s nama, pa možda budemo taj dan i feštali malo itd. uglavnom, javim još prije kad ćemo ići, pa su svi slobodni pridružiti se.
 
redikul said:
ma potražit ću još naokolo kakvu rabljenu gumu samo za 15-20 dana da imam za vozat, valjda ću naći kod nekog. a nije sad u petom jedini moto happening, ima ih proljeće, ljeto, jesen… bit je otić na grobnik, nije me toliko briga baš točno kada.

btw, danas našli još jednog koji će se bacati s nama, pa možda budemo taj dan i feštali malo itd. uglavnom, javim još prije kad ćemo ići, pa su svi slobodni pridružiti se.

                                                                                    (y)
 
Status
Not open for further replies.