Zagreb-Krk, Krk-Zagreb

zocko yp

New member
Nakon ovog vikenda došao sam do slijedećih zaključaka a volio bih čut i vaše mišljenje.
Krenuli smo u petak žena i ja sa Yamahom Majesty 250 na Krk . Kao što vidite jako sam ograničen snagom motora(skutera) tako da svako preticanje jedino na zalet jer preko 60 ubrzava kao i prosječan auto. Jako sam se iznenadio i to neugodno kad sam skužio da večina vozača u autoia čiji je tempo barem 20% sporiji od mog kad na leđima vide motor dodatno ubrzaju samo da ih ne pređem i onda se događaju situacije da u pola zavoja lupaju po kočnici . Moram priznati da sam se dosta namučio. Trebalo mi je točno 3 sata sve po staroj.
Savjet svima koji idu prema otocima u Kvarneru, idite preko Zlobina cesta je malo lošija nije za R motore ali je kraće, nego preko Jelenja nema živog pesa, priroda je super.
Koliko su me neugodno iznenadili auti toliko sam oduševljen sa motoristima. Dečki svaka čast (y) apsolutno svi su se vozili pametno i nisam vidio ni jednu škakljivu situaciju. Mislim da su napokon došla do ušiju sva upozorenja o opasnostima na cesti. Kao što sam rekao po meni na toj cesti su kao jedina opasnost ostali kojekakvi isfrustrirani vozači auta i pokoji traktor. Sve u svemu krasna vožnja
Pozdrav svima