Zagreb: Poginuo 22-godišnji motociklist

Status
Not open for further replies.

marko88

New member
ZAGREB - Dvadesetdvogodišnji motociklist M.C. poginuo je noćas oko jedan sat u Mirogojskoj cesti u Zagrebu, a šesnaestogodišnjak kojeg je vozio lakše je ozlijeđen, rečeno je danas na konferenciji za novinare u Policijskoj upravi zagrebačkoj.


Zbog neprilagođene brzine mladić je hondom sletio s kolnika i udario u stablo. Na mjestu je poginuo. Šesnaestogidišnjak kojega je vozio, kolima Hitne pomoći prevezen je u Kliniku za traumatologiju gdje su mu utvrđene lakše ozlijede.

Niti motociklist, niti maloljetnik kojega je vozio nisu imali zaštitnu kacigu, rečeno je u policiji.

Policija je ponovno apelirala na vozače motocikala i one koje voze da koriste zaštitnu opremu, poglavito kacigu.

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/628324/index.do
 
C/P sa MUP-ove stranice:

Zagreb - dana 10. rujna oko 1 sat na području Medveščaka na Mirogojskoj cesti dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, a jedna je ozlijeđena. Nesreća se dogodila kad je M.C. (1984.), upravljajući motociklom, marke honda CBR 900RR, registracijskih oznaka ZG 3565-BK, zbog neprilagođene brzine sletio izvan kolnika pa potom udario u drvo. Od siline udara i zadobivenih ozljeda M.C. je preminuo na mjestu nesreće, dok je njegov malodobni putnik I.Ž. (1990.) lakše ozlijeđen i liječnička mu je pomoć pružena u Traumatološkoj klinici u Zagrebu.
 
Osim njega još dvojica ovaj vikend. Korčula i Rijeka.
 
Marko je imao kacigu i NIKADA, nije sjeo na motor bez kacige.
Brzina nije bila neprilagođena,nego im je auto došao na njihovu stranu i da ga izbjegne,Marko je skrenuo sa ceste i na njegovu žalost pogodio drvo..
Suvozač bez opreme je dao tu izjavu

RIP

Da je bila neprilagođena brzina i suvozač bi teže nastradao,zar ne?
Ali najlakše je optužiti klinca koji ne zna kaj da radi sa tolikim konjima pod sobom...
Novinari :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:


Matija,drži se (y)
 
Pokoj mu duši. Slučajno sam imao priliku viđati tog dečka. nemogu zamislit da ga nema među nama.
 
Vito nadam se da mi nećeš zamjeriti što toliko pišem ovdje,ali ovako...
Sad mi se baš javio Tomi RR,da ga je zvao Matija,brat poginulog Marka,jel može doći na posljednji ispraćaj sa motorom,pa samo stavljam obavijest da je sprovod u srijedu u 14:10 na Mirogoju, a da se u 13:30 kreće sa motorima iz Nove Ceste.
Mislim da bi bilo lijepo da vas što više,bez obzira jel ste ga poznavali ili ne,a imate motore,dođe i oprosti sa jednim mladim čovjekom...
 
Mislim da se kreće ispred san francisca kod doma sportova, ali provjerite.
 
Status
Not open for further replies.