Zagreb Rally

Perica XT660Z

New member
Pozdrav.

16. 12. 2023 organiziramo Zagreb Rally. Jednodnevna, nenatjecateljska vožnja na Roadbook (ali može i GPS iako nema puno smisla) i uz manje više sve elemente "stvarnog" relija: tracking/safety uređaji, safety timovi, recovery timovi, bivouac, org, registracija... Dobra prilika da se iskusi reli vožnja i RB navigacija i da se lijepo provoza. Stage je nešto duži od 200 km i nakupi se tu dosta raznovrsnog terena i obično potraje. Sve je na webu ali broj vozila je ograničen, bit će neki doručak, piva, večera... Nadam se da se vidimo.
Pozdrav,
P
 
Jel to legalna voznja?
 
dok se neki sami sa sobom dogovaraju, odose mjesta :mrgreen:

osla baba s kolacima tutu rutu:ROFLMAO:







Srki
 
  • Haha
Reactions: diesel power
dok se neki sami sa sobom dogovaraju, odose mjesta :mrgreen:

osla baba s kolacima tutu rutu:ROFLMAO:







Srki

imam svoje drustvo i nepada mi napamet placat nekome da se vozim.
Doticni je izjavija za jedne novine da se mi vozimo nelegalno i da zbog nas ima probleme.
 
imam svoje drustvo i nepada mi napamet placat nekome da se vozim.
Doticni je izjavija za jedne novine da se mi vozimo nelegalno i da zbog nas ima probleme.
Ne laskajte si. Dotični zbog vas ne bi mogao imati probleme ni da se vozite tenkom. Nije se nikad referirao na Vas, ne pozna Vas i ima mali ili nikakav interes za vas, generalno. Na pitanja odgovaram, provokacije ignoriram. Odgovor na provokaciju znate bolje od mene pa si slobodno sami odgovorite.

Da ponovimo predškolsku lektiru:

LISICA I GROŽĐE
Ezop
Gladna lija, tražeći sebi hrane, vidje vinovu lozu, pa pod lozom stane. Ogleda je, ima li na njoj roda, da joj gladnoj slatke hrane poda.Ima grožđa, baš krasna. Samo da se i ubrati može. Ali se loza oko brijesta vije, pa je teško donjeg doći. Teške brige lisicu sad muče.Ona misli mîsli svakojake; skočila bi, da imade krake. Poletjela bi, da imade krila. Mlatila bi,da imade ruke; ali ih nema, pa sad eto teške muke.Vidi lija da se grožđa neće dočepati, protiv srca grožđu se nasmije i reče: „Brala bih te, ali si kiselo, a ja berem samo grožđe zrelo!“

Over and out.
 
Ne laskajte si. Dotični zbog vas ne bi mogao imati probleme ni da se vozite tenkom. Nije se nikad referirao na Vas, ne pozna Vas i ima mali ili nikakav interes za vas, generalno. Na pitanja odgovaram, provokacije ignoriram. Odgovor na provokaciju znate bolje od mene pa si slobodno sami odgovorite.

Da ponovimo predškolsku lektiru:

LISICA I GROŽĐE
Ezop
Gladna lija, tražeći sebi hrane, vidje vinovu lozu, pa pod lozom stane. Ogleda je, ima li na njoj roda, da joj gladnoj slatke hrane poda.Ima grožđa, baš krasna. Samo da se i ubrati može. Ali se loza oko brijesta vije, pa je teško donjeg doći. Teške brige lisicu sad muče.Ona misli mîsli svakojake; skočila bi, da imade krake. Poletjela bi, da imade krila. Mlatila bi,da imade ruke; ali ih nema, pa sad eto teške muke.Vidi lija da se grožđa neće dočepati, protiv srca grožđu se nasmije i reče: „Brala bih te, ali si kiselo, a ja berem samo grožđe zrelo!“

Over and out.

Pokupija si nase trekove i to naplacujes i pravis se pametan.
Sad si uzica Ilok-Dubrovnik pa ces i to patentirat pod svoje?
 

Attachments

  • IMG-20231109-WA0021.jpg
    IMG-20231109-WA0021.jpg
    209.1 KB · Views: 0
Okreće koplje.
Sad više buke uradi par lokalaca već trodnevni dinaric sa 1000 motocikala.
 
Pokupija si nase trekove i to naplacujes i pravis se pametan.
Sad si uzica Ilok-Dubrovnik pa ces i to patentirat pod svoje?
Ti si ozbiljno zabrijao. Iako sam mislio da će me to spasiti u živiotu, evo odustajem od velikog plana za dominacijom i obećavam da neću "patentirati vaše trekove pod svoje". Mirno spavaj. Pozdrav
 
  • Like
Reactions: wanderer
ja ću kopirat

ovaj prek minkena mi je najunosniji, zaradit ću milione




Srki