Zagreb-Split-Dubrovnik?.. utorak prije podne

itilas

New member
dali netko ide u utorak na ovoj relaciji? ja mislim krenuti oko 8..za Du, sa stajanjem u St, Makarskoj i možda još ponegdje..Važno mije samo da budem do 8 navečer u Du(da odgledam utakmicu)

ako ide još netko možemo odraditi skupa koju dionicu?

 
eto mi te primamo u dbk i upoznavamo sa ekipom.....
samo se javi kad stignes....
dam ti broj na pm... ako kreces, pa da se javis kad stignes....
 
Pa kud u utorak. Ja picim u srijedu. Ista relacija samo se dvoumim dali da idem po staroj cesti (imam vremena i dvoje nas je na jednom motoru) do Splita ili po autocesti. Javi kako je prošao put. Možda mi pomogneš riješiti dvojbu :)
 
Flegma said:
Pa kud u utorak. Ja picim u srijedu. Ista relacija samo se dvoumim dali da idem po staroj cesti (imam vremena i dvoje nas je na jednom motoru) do Splita ili po autocesti. Javi kako je prošao put. Možda mi pomogneš riješiti dvojbu :)
ja idem u utorak do četv.sam u Dubrovniku, onda produžujem za C.G.-Albaniju..ako ti je takva relacija, javi se..šaljem ti br. na PP
 
Bajac said:
eto mi te primamo u dbk i upoznavamo sa ekipom.....
samo se javi kad stignes....
dam ti broj na pm... ako kreces, pa da se javis kad stignes....

poslao br. na PP, pa se u srijedu nađemo na kavi, poslao sam i Fjaki.. (y)
 
KAWA-Z-750 said:
Ej! Radim od 18.... nadam se da ces doc do 18 u DU (y) pa da se vidimo (y) 

biti ću cijelu srijedu tamo, u četv. krećem za C.G. i Albaniju, pa se možemo vidjeti u srijedu, br.na PP :D
 
pa daj javi se kad dodes u dbk  :mrgreen:
bajac pa trebamo covjeka docekat  :D 8)
 
itilas said:
dali netko ide u utorak na ovoj relaciji? ja mislim krenuti oko 8..za Du, sa stajanjem u St, Makarskoj i možda još ponegdje..Važno mije samo da budem do 8 navečer u Du(da odgledam utakmicu)

ako ide još netko možemo odraditi skupa koju dionicu?

pa mogli bi odradit zajedno dionicu st-ma. (y) (ako posal dozvoli :misli:)
 
Budem te i ja dočekao sa ostatkom ekipe. Nadam se da ćeš mi dat da bacim oko na tvoj motor, vfr mi je prikrivena ljubav života  :wink:
 
aurellie said:
Budem te i ja dočekao sa ostatkom ekipe. Nadam se da ćeš mi dat da bacim oko na tvoj motor, vfr mi je prikrivena ljubav života  :wink:

naravno,ti si u kontaktu s njima? ili mi pošaljibr. pa ti se ja javim..pozdrav
 
nemojte meni zaboraviti javit  :?
 
imaju ga oni  :D