Zagreb

djeluje kao klasicno oduzimanje prednosti


1703160536424.png
 
  • Like
Reactions: boško buha
Pokoj im vječni.
Kad pogledam ove fotografije nema drugog zaključka nego da je kombi skrenuo lijevo ignorirajući nadolazeći motocikl, koliko malo treba nepažnje i uništiš dva života i svoj.....Žao mi mladih ljudi.
 
  • Sad
Reactions: liberty
Bas da te dusa boli
Sve je u zivotu srica i sada mozes ti bit blesav ili oprezan ali kad te srica napusti uzalud sve
Jos kad vidim one odvratne komentare od isfrustriranih degenerika stvarno se zapitas kakva to stoka zivi medju nama

Zao mi je ovo dvoje mladih i stvarno te dusa boli kad se ovako nesto dogodi
 
Pretužno 😔

Počivali u miru
 
Pa kak tamo,to je kruzni di je shell,a taj smjer je prema jezevu,motor je iso od jezeva,ovaj u kombiju il ga je namjerno ili neznam kaj...cesto prođem tamo i tankam na shellu,cudno mi je to totalno
 
Ne znam gdje je to ali ravna snita, kanal i suma u ovo doba godine znaci kliska cesta, sa strane prepun veliki parking a motor zdrobljen...
 
Kak neznas,spustis se sa autoceste za dugo selo,odmah na izlasku di su prije bile kucice je kruzni,desno prema rugvici,lijevo prema dugom selu,a ovo je ravno,nakon 50,60 metara,izađes u jezevu,kod onog zatvora za obojane
 
  • Like
Reactions: enduro and Feis123
Ravna je snita,od zagreba je tek pocetak ,prodes kruzni,od istoka je ravno,ali vec usporavas jel dolaziš prema kruznom
 
...vjerovatno je htjeo jedan od njih zadivit ovog drugog kak ide motor,ma nebitno,na starog je motor,sta reci