Zakljucavanje pile?

Mrki said:
Nemoj sudit po sebi :mrgreen: , dođu dva Bandita :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i ode pila....

Ma nije to, nego ide samo jedan Bandit, priđe mu neki lik i pita:
- jel' vidiš onaj tam motor zavezan za stup sa pet lanaca......o.k. ti meni motor, ja tebi pivu i čevape.........i nema više..........
gotovo, finito, basta........ode motor i lanci i disc-lockovi i stup sve u pi*ku ma**rinu................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ............
 
Da, kad bolje razmislim, potpuno si u pravu... :mrgreen: :mrgreen:
 
ima jedna zgodna stvar sto vidjah kod amera, mala truba koja se puni bombicama, kao one za slag radit. i na okret volana u vodoravan polozaj pocne tulit..zvuk je izmjeren od 138 dcbl sto je po meni dovoljno da ga cujes gdje got da jesi.. p.s svira 15 sekundi.
 
Pouzdajem se u zaključani volan i HISS. Nekad sam (dok sam vozio Kawasaki) imao više prostora pod sjedalom i nosio sam sajlu za zaključavanje bicikla. Sad ju više ne nosim. Jbg, ako neko baš odluči odnijeti motor, sigurno ga neće spriječiti jedna takva sajla.
A disk lock ne koristim jer bi ga sigurno zaboravio skinuti, pa bi zviznuo ko budala na sveopću radost prisutnih :mrgreen: .
 
Kawabiker said:
Mrki said:
Nemoj sudit po sebi :mrgreen: , dođu dva Bandita :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i ode pila....

Ma nije to, nego ide samo jedan Bandit, priđe mu neki lik i pita:
- jel' vidiš onaj tam motor zavezan za stup sa pet lanaca......o.k. ti meni motor, ja tebi pivu i čevape.........i nema više..........
gotovo, finito, basta........ode motor i lanci i disc-lockovi i stup sve u pi*ku ma**rinu................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ............

:LOL: tek sam sad vidio :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: