Zaljubio sam se...

GuzaFan, imam jednu F4. Ko stvorena za tebe, malo kilometara, odlično stanje, HR tablice. Javi se na PP. :wink:
 
Jesi li se samo zaljubio ili si se i oženio :?: :D
 
Vidi se da si zaljubljen. Od silne ljubavi si zaboravil fotke smanjit ili barem thumbse stavit :mrgreen:
 
Po tome nije fer prema onima s modemom kaj ne mogu čekat 10 minuta da im se fotka otvori :mrgreen:
 
Koji si ti perverznjak.... zaljubljuješ se u stroj! Nađi si nešto od mesa krvi i duše pa se zaljubi..... :mrgreen:
 
sve je to lijepo divno i krasno... al objasnite mi kako svi vozaci japanaca se kunu u kvalitetu i pouzdanost, za talijane govore da se kvare a opet se zaljubljuju u talijane na prvi pogled? :misli:
 
Nisam prodao WR-a, iskreno, nisam se baš ni trudio, dosta davno sam bio dao par oglasa i od onda niš, tak da nisam baš ni imao konkretne ponude. Prodajem ga još uvijek pa ak je netko zainteresiran...098320550
A u ovog Talijana sam se zaljubio jer motor izgleda i radi ko space shuttle, ta Agusta je pojava za sebe, ono, nema veze s nijednim drugim motorom, upsoredio bi to s npr Aston Martinom među autima, ili tak nečim, ono, živa legenda. To je motor za imat u garaži provozat se vikendom, nikakav Grobnik, nikakvo natjeravanje, to je ono, za gušt, za dušu i tijelo hehe.
Za nekog ko je gore pitao, ne nisam onaj u prugastoj majici nego onaj na motoru :cool:
 
miro said:
Koji si ti perverznjak.... zaljubljuješ se u stroj! Nađi si nešto od mesa krvi i duše pa se zaljubi..... :mrgreen:
Jebiga, agusta ima četiri rupe... :mrgreen:
 
Mr_Jack said:
miro said:
Koji si ti perverznjak.... zaljubljuješ se u stroj! Nađi si nešto od mesa krvi i duše pa se zaljubi..... :mrgreen:
Jebiga, agusta ima četiri rupe... :mrgreen:

:LOL:
 
demza said:
sve je to lijepo divno i krasno... al objasnite mi kako svi vozaci japanaca se kunu u kvalitetu i pouzdanost, za talijane govore da se kvare a opet se zaljubljuju u talijane na prvi pogled? :misli:

pa kad u ljubavi ne bira pamet nego srce :mrgreen:

p.s. pogledajte vozni park iza na 3 slici, cijeli ne vrijedi kao ovaj motor, hahaha
 
i1 said:
demza said:
sve je to lijepo divno i krasno... al objasnite mi kako svi vozaci japanaca se kunu u kvalitetu i pouzdanost, za talijane govore da se kvare a opet se zaljubljuju u talijane na prvi pogled? :misli:

pa kad u ljubavi ne bira pamet nego srce :mrgreen:

p.s. pogledajte vozni park iza na 3 slici, cijeli ne vrijedi kao ovaj motor, hahaha
Objektivno-šta je to na tom motoru a da stvarno vrijedi??