Zalužani

da je Mate isao s prikolicom isao bi i ja na stazu, ovako sumnjam da bi moja mala pohabana 125-ica izdrzala u lovu na velike motore :(
to ste se vi preplasili da vas ne namazem, priznajte :mrgreen:
cevapi su bili dobri? onda se vidimo sljedeci put :cool: :roll:
 
Da li se može na stazu doci i preko tjedna ili samo vikendom? Jel se treba rezervirati termin?
 
Na stazu se dolazi u organiziranom terminu, a to ce se objavljivati na netu.
Ponekad su ti termini i u radni dan, a van tih termina staza je zatvorena.

Da je stalno otvorena, tko zna na sto bi licila... :shock:
 
Shokrefumi said:
da je Mate isao s prikolicom isao bi i ja na stazu, ovako sumnjam da bi moja mala pohabana 125-ica izdrzala u lovu na velike motore :(
to ste se vi preplasili da vas ne namazem, priznajte :mrgreen:
cevapi su bili dobri? onda se vidimo sljedeci put :cool: :roll:

Nastupao je jedan trkac iz Bjeljine na 125-ici, tako da ste mogli zajedno jesti kilometre...
 
maverick said:
Shokrefumi said:
da je Mate isao s prikolicom isao bi i ja na stazu, ovako sumnjam da bi moja mala pohabana 125-ica izdrzala u lovu na velike motore :(
to ste se vi preplasili da vas ne namazem, priznajte :mrgreen:
cevapi su bili dobri? onda se vidimo sljedeci put :cool: :roll:

Nastupao je jedan trkac iz Bjeljine na 125-ici, tako da ste mogli zajedno jesti kilometre...
za sljedeci put cu nesto iskombinirat pa cu i ja ic :)
naravno, zbog cevapa i janjetine koju je Boban obecao :mrgreen:
 
Gdje se još može pogledati raspored treninga osim na stranici mcmarshal, ne otvara mi tu stranicu ili da mi netko pošalje raspored na mail
 
Mislim da ne postoji raspored treninga, ve se to dogovara i kada se odluci, onda se objavljuje. 8)
 
koji zajeb je bilo vracanje isti dan.
Slijedeci put ostajem.
:mrgreen:

Evo link na slike sa staze i oko nje:

http://www.mcmarshal.com/html/Foto.htm

ak vam ne radi znaci da ne koristite Interenet Explorer nego nego smece tipa, Firefox il Opera :mrgreen:
 
Grawe said:
koji zajeb je bilo vracanje isti dan.
Slijedeci put ostajem.
:mrgreen:

Evo link na slike sa staze i oko nje:

http://www.mcmarshal.com/html/Foto.htm

ak vam ne radi znaci da ne koristite Interenet Explorer nego nego smece tipa, Firefox il Opera :mrgreen:


A kad sam vam govorio nitko nije vjerovao, sve kao ma ne postoji takvo mjesto na svijetu.... :dobar:
 
Koliko se vozi krug? kolika je maksimalna i prosječna brzina? zna tko

inače, lijepo je vozit gdje te može posjetit koja domaća životinja :mrgreen: ili je ipak osigurano? kad budem išao
sad za Banja Luku baš idem vidjet
 
Rekord staze je 1:17.3, ko vozi 1:18. je hadžija.
Pozdarav MAVERICKU :roll:
 
dottore said:
Rekord staze je 1:17.3, ko vozi 1:18. je hadžija.
Pozdarav MAVERICKU :roll:

Dobrodosao dottore...... legendo.... :cool: :p

Veliki pozdrav i tebi i nadam se da se vidimo na Grobniku...
:mrgreen: :twisted: :D
 
Ajoj Borisa u BL :cool:
U kojem kafiću su ono bili, nemogu da prepoznam? Dobro su oni ikako u nedelju i vozili :D
 
BorisZ said:
To je sve stvar treninga, a ja sam malo koju utrku vozio a da nisam bio mamuran... :mrgreen:
:)
Šta ćete sad za vikend? Gledao sam sad prognozu na netu i vidim Subota i Nedelja glupa kiša!? :evil:
 
Hej dottore, gledam filmić na home page i učini mi se poznatim. Pogledam bolje a ono Grawe, ja i jos netko koga ne prepoznajem. A šta je najbolje to je točno bilo kad sam se malo sjebo na kočenju, promašio brzinu i skoro izletio...naravno, seruckam da se ne skuži kolko smo spori bili.. :mrgreen:
 
:cool:
gdje na home pageu da i ja vidim?
Jel dolazite na trke ovamo za 3-5 Juna?
 
mate said:
Hej dottore, gledam filmić na home page i učini mi se poznatim. Pogledam bolje a ono Grawe, ja i jos netko koga ne prepoznajem. A šta je najbolje to je točno bilo kad sam se malo sjebo na kočenju, promašio brzinu i skoro izletio...naravno, seruckam da se ne skuži kolko smo spori bili.. :mrgreen:
hahaha
:LOL:
sva sreca da ti se nisam vozio na kotacu
:LOL: