Zamjena lanca - okolica Zadra

*Brzi*

Active member
  Molim preporuku gdje bih u Zadru ili okolici (Posedarje, Benkovac, ...) mogao zamijeniti pogonski lanac, naravno da čovjek zna šta radi i ima adekvatan alat za zakivanje.
 
*Brzi* said:
  Molim preporuku gdje bih u Zadru ili okolici (Posedarje, Benkovac, ...) mogao zamijeniti pogonski lanac, naravno da čovjek zna šta radi i ima adekvatan alat za zakivanje.
To je bacanje novaca, zamini par karika i vozi :mrgreen:
 
imamo informacije da meštar za lance (guru pače) dolazi na vir ubrzo (ako ga puste sa ugljana)....
strpi se još malo......
 
*Brzi* said:
  Molim preporuku gdje bih u Zadru ili okolici (Posedarje, Benkovac, ...) mogao zamijeniti pogonski lanac, naravno da čovjek zna šta radi i ima adekvatan alat za zakivanje.
Javi se forumasu Grafit mislim da ce ti on odradit (y)
 
Hvala poštar! Ne vidim razloga za gornju zezanciju.  Nisam stigao prije dolaska ovamo zamijeniti lanac a s obzirom da ostajem u ovom kraju 20tak dana htjeo bih to napraviti a neznam nijoga u ovom kraju. Znači trazio sam preporuku za majstora pa ako je nemate molim bez komentara. Hvala.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

 
*Brzi* said:
Hvala poštar! Ne vidim razloga za gornju zezanciju.  Nisam stigao prije dolaska ovamo zamijeniti lanac a s obzirom da ostajem u ovom kraju 20tak dana htjeo bih to napraviti a neznam nijoga u ovom kraju. Znači trazio sam preporuku za majstora pa ako je nemate molim bez komentara. Hvala.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=257546.0
Možda sad progledaš :mrgreen:
 
*Brzi* said:
  Molim preporuku gdje bih u Zadru ili okolici (Posedarje, Benkovac, ...) mogao zamijeniti pogonski lanac, naravno da čovjek zna šta radi i ima adekvatan alat za zakivanje.
Ami moto Zadar iznad vatrogasnog doma
 
Riješeno brzo i kvalitetno. Hvala grafitu i dečkima iz Ami Mota!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk