Zamjena ''srca'' diska

sven54

New member
Zanima me da li je moguce zamjeniti ovo srce diska sa drugim koje nece biti izboceno kao ovo nego potpuno ravno. Stavljam ovaj disk na jedan motor pa mi taman fali malo da ne struze po vilici , taman za toliko koliko je ovo srce izbaceno van...

Znaci da li je moguce ovo postojece nekako sprešati ili da li netko moze napraviti komplet novo po naruđbi i ove nitne od diska bi onda također trebalo nove staviti ! Tko to moze napraviti ?







 
moze

rastavis ove prstene i stavis drugo srce
e sad pitanje kako su ti prsteni napravljeni...nekad imaju 2 seegerova prstena, nekad se sredina uprešava/isprešava, a ponekad se odrezu i stave novi prsteni
 
ovi na slici su uprešani..... ko menina DMP disku.... kaj radiš? fleksaš to dole...druge nema.. onda ti tokar napravi nove od inoxa ko meni... i vratiš ih gore alis a zegerima..tak da kasnije moš opet skinut....   ta igra kod tokara bi te mogla koštat...pajdo ti tonapravi free ak mu daš kištru pive =P


a srce diska reko ko iprije..presat nemres jer ce puknut ko cigan na stunt motoru...

srki to to poreze na onom svojem rezacu u destiliranoj vodi il kaj već... onaj brijač kaj reže sa žicom pod naponom...
 
@liđo-stavim drugo srce? lol pa da ga imam i da znam kak slozit nebi se javio ovdje na fourm i pitao kako i sto napraviti !

ma za ove zegere bi se jos nekako i skombiniro al ovo srce me brine...
 
sven54 said:
@liđo-stavim drugo srce? lol pa da ga imam i da znam kak slozit nebi se javio ovdje na fourm i pitao kako i sto napraviti !

ma za ove zegere bi se jos nekako i skombiniro al ovo srce me brine...

spresati nemres, jedino pravit drugi novi ili ugradit drugi
 
Sviđa mi se ova ideja sa zegerima ! (y)
Napraviš dizajn srca kakav hoćeš i za koju felgu hoćeš.
Savršeno za prerade !!!
 
High 46 said:
pitanje:

ako "srce" sprešaš,kako će ti onda disk "ležati" u čeljustima tj. kliještima  :misli:


tako i tako moram radit distancer ze celjusti jer je ovaj disk veci od posojeceg tako da ce to biti manji problem. jedino ce trebati mozda malo pobrusiri celjust sa unuarnje strane da ne struze po felgi
 
Sven dobar je i malossijev 250mm sto se zajebajes samo ces dati tokaru 500-600kn :misli:
 
Knezevic said:
Sven dobar je i malossijev 250mm sto se zajebajes samo ces dati tokaru 500-600kn :misli:

al nemće imat onda disk ko svaki zdenkona prvenstvu i jarunu nego nekaj fakat jebeno.,.