Zamjenske plastike Slo.

fredi

New member
Evo ako nekog zanima..a vjerovatno će zanimat u Sloveniji tip radi zamjenske plastike za sve vrste motora.Oćete od obične plastike ili karbonske ,ili bijele ili opiturane, čak vam dopelje do granice. Tip je u Jesenicama ,neznam kao se zove ali evo broj tel. 0038641813443.
Dosta je povoljan,i videl sam na dva motora plastike koje je skrojil i izgledaju savršeno.
 
Bojan said:
kolko povoljan  :misli:
Jeb...najbolje da nazoveš sam,rečeš što ti treba ,i vidjet ćeš dali ti odgovara cijena.Ovi koji su naručili kažu da je jako povoljno.E sada koliko povoljno to ti ja neznam..nekome je sto eura nedostižno,nekome nije a nekome je to pič.dim.  :mrgreen:
 
e sad si ga zakomplicirao........... pa zna se od prilike kolka je cijena komplet oklopa pa onda nema nekom je puno nekom nije  (y) (y)

da ne zovem bez veze pitaj ove kaj su naručili pa napiši  (y)
 
Bojan said:
e sad si ga zakomplicirao........... pa zna se od prilike kolka je cijena komplet oklopa pa onda nema nekom je puno nekom nije  (y) (y)

da ne zovem bez veze pitaj ove kaj su naručili pa napiši  (y)
E to kad ti je toliko teško nazvat..pital sam prijatelja koji vozi CBR 1000. komplet plastike,znači prednji blatobran ,oklop ,rep,mislim i oklop za rezervoar ,sve skupa 300 eur-a,a ako oćeš od karbona onda 600 eur-a.   
 
fredi said:
E to kad ti je toliko teško nazvat..pital sam prijatelja koji vozi CBR 1000. komplet plastike,znači prednji blatobran ,oklop ,rep,mislim i oklop za rezervoar ,sve skupa 300 eur-a,a ako oćeš od karbona onda 600 eur-a.   

to nije puno... posebice za karbon
 
Vukopas said:
viš...sutra zovem koliko uzme za blatobran ko tvoj  (y)

Ajde molim te ako vec zoves pitaj za karbonske dijelove za Falco.
 
jel onda netko saznao koliko su cijene plasticnih i karbonskih oklopa u sloveniji?
jer ovih 600 e zvuci dobro...
 
Boki RR said:
jel onda netko saznao koliko su cijene plasticnih i karbonskih oklopa u sloveniji?
jer ovih 600 e zvuci dobro...

zvuci dobro samo kaj je jedan sloj karbona, pa ti zakljuci jer cijena dobra ili ne :wink:
 
Boki RR said:
jel onda netko saznao koliko su cijene plasticnih i karbonskih oklopa u sloveniji?
jer ovih 600 e zvuci dobro...

ne filozofiraj, odi kod Maca  (y)
 
je kupujmo hrvatsko,ali ne pod svaku cjenu :LOL:
 
ako su takve cijene,pa da je i lošije kvalitete nije skupo s obzirom na novo