Zamjenski vjetrobran

panthera

Guest
Ima li ko da od pleksija radi vjetrobrane kao što su orginalni po nacrtu....napravio bi za nexus malo veči jer ovaj mi baš vjetar tjera na grlo i bolje mi ga je nemati nego imati pa bi ugradio veči....brijem da bi mi i od nexusa 500 starog pasao ali nemrem ga nači a orginal je 1300kn....strašno

Neznam paše li i od novog X9?

Ima li ko u ZG nexus 500 pa da dođem precrtati jer sam našao osobu koja radi sve to od pleksija ali mi trebaju mjere  (y)
 
Svašta sam čuo i vidio, ali da netko za sportski skuter izrađuje veliki vjetrobran, još nisam.
Ipak sam definitvno u pravu kad kažem da je Nexus 250, u stvari X9 250
Malossi nudi opciju za Nexusa još manji vjetrobran, napisat ću im mail da naprave i veči, vidim da ima zainteresiranih.
:mrgreen:


p.s ja ču ti od gušta organizirati da u Piaggiu Centru Zagreb uzmeš mjere vjetrobrana od Nex500
 
od 500 je odvratno ružan a od 250 je toliko namjenski dobro napravljen da uglavnom na cesti viđam ljude koji imaju od 500 ili kao ja nemaju nikaj
 
Izašao je original veći vjetrobran
 
Jel to misliš na onaj koji je i na 500?

Tako nekaj ružno još nisam vidio,bolje ga je nemati nego onu nakaradu staviti
 
koliko onda tih uopće vjetrobrana ima?

onaj mali orginalni.....ima onaj sa stare petstotke ali brijem da on nije isti kao i za ovaj novi nexus.....smješno je da u servisima niko nikaj nezna,cijena varira od 600 do 1100kn za isti ovisi koga nazoveš.....
 
Ima i Malossi vjetrobran. Oko 700-800 kuna je
4513099.jpg


http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=120&Modello=MO/GINE500&Famiglia=0&CodArt=4513099
 
hm....kaj ja znam,ne vidi se to baš dobro ali izgleda bolje nego sam mislio,kad je Zg selendra i nigdje to nema za vidjeti i sve mora ići po naruđbi pa čekati 10 dana i dati 1000kn za nekaj što ti se možda neće sviđati je totalno glupo,kad bi se to moglo negdje vidjeti pa ono ako je OK kupiti pa onda i nije bed pričekati......

di ima tih malossi u ZG za pogledati ( ha ha ) ..... kupiti.....

trebao bi ovo složiti jer skuter bude sad cura vozila pošto meni dolazi motor slj tjedan  :mrgreen:
 
panthera said:
hm....kaj ja znam,ne vidi se to baš dobro ali izgleda bolje nego sam mislio,kad je Zg selendra i nigdje to nema za vidjeti i sve mora ići po naruđbi pa čekati 10 dana i dati 1000kn za nekaj što ti se možda neće sviđati je totalno glupo,kad bi se to moglo negdje vidjeti pa ono ako je OK kupiti pa onda i nije bed pričekati......

di ima tih malossi u ZG za pogledati ( ha ha ) ..... kupiti.....

trebao bi ovo složiti jer skuter bude sad cura vozila pošto meni dolazi motor slj tjedan  :mrgreen:
Taj bi ja trebao naručiti, ali ne vjerujem da ima itko u HR tko bi to kupio...
A možda naručim jedan, valjda će se prodati...
 
Evo napravio mi čovjek za 100kn....služio bude svrsi jer je za par cm veči od orginala i ne kuži se previše razlika
u veličini a nije ni bitno jer sada cura vozi skuter a ona je manja pa budemo vratili orginal mali ali da vidite kako izgleda to kaj dečko radi....
 
Dobili smo danas MALOSSI vjetrobran za Nexus. Uži je od originala radi manjeg otpora vjetra.
Toliko šta se tiče veličine vjetrobana i ubrzanja!
Slike sutra
 
Ja sam svoj suzio i sad je malo manjih dimenzija nego onaj orginal(veči),na srednjoj rupi je taman,ne vitla onako vjetar u grkljan,ponekad je dovoljno cm dole ili gore i da se promjeni smjer vjetra,ovisi i koliko je čovjek visok,pingvinu je vjerojatno dobar i onaj mali na doljnjoj rupi kad mu puše preko glave  :LOL:
Ajd da vidimo slike kako izgleda i taj manji,vjerojatno je isto bolji od onog orginala....