ZAMP trazi 800 kn za susret

upravo tako,, mislim da svako zadržavanje u mjestu koje je duže od 24 sata bi trebalo prijaviti u turističku zajednicu i platiti taksu
 
mr.mee said:
upravo tako,, mislim da svako zadržavanje u mjestu koje je duže od 24 sata bi trebalo prijaviti u turističku zajednicu i platiti taksu
točno...ja znam da smo mi to na Strmcu rješavali kroz neku donaciju od Općine Cernik i  njihove TZ nama (y)
ZAMP nikad nismo izbjegli...kao ni par godina policiju :?
 
oracle said:
točno...ja znam da smo mi to na Strmcu rješavali kroz neku donaciju od Općine Cernik i  njihove TZ nama (y)
ZAMP nikad nismo izbjegli...kao ni par godina policiju :?

nama jedino to još ne naplaćuju, a kako će biti u buduće, vidit ćemo
 
Kad se ja i prijatelj opijemo i zapivamo, oćemo li i mi šta dobit od Zamp-a? :misli: :mrgreen: :jesus:
 
Ako mislite da ćete uspjeti izbjeći plaćanje sretno Vam bilo.  Već godinama se vrše redovite kontrole na susretima, a bilo je i slučajeva ovrhe na klub, a onda će vas to puno više koštati. I da sljedeće godine prijavite to na vrijeme jer bi Vam se moglo dogoditi da susret u startu završi.
 
Zog said:
Kad se ja i prijatelj opijemo i zapivamo, oćemo li i mi šta dobit od Zamp-a? :misli: :mrgreen: :jesus:
kako se priča tebi triba zabranit pokušaj pivanja :jesus: :mrgreen:
 
Hypercube said:
Upravo smo dobili "cestitku" od 800 kunica od ZAMPA za javno reproduciranje njihove muzike.

Ova država i takve institucije stvarno vise nisu normalne.... Al niti najmanje.

svašta se na ovom forumu može pročitati  :LOL:
 
maxo said:
Kada svako selo radi susred radi "prijateljstva i druženja" , jednostavno toliki broj susreta nije mogao proći neprimjetno, uskoro će se početi plaćati i turističke takse za kampiranje pa neka radi susret tko hoće (y)
Ljudska pohlepa je nevjerovatna :mrgreen:
daj ne pričaj pizdarije  :misli:eek: kakvoj pohlepi baljezgaš kad pola susreta ne može pokriti troškove održavanja ,a možda bi trbali imati samo TRI susreta na godinu i to zamisli sva tri baš u Istri  :LOL:
jedno je šta je zakonska obaveza svih nas ,a drugo dali se negdje nešto prešutno propušta iz bilo kojih razloga,imamo zakone kakve imamo i ostaje nam il plačat il lovit u mutnom ,a tu se ipak neloše snalazimo
 
i mi smo prije par godina dobili čestitku.Sviro nam Psihomodopop uredno platili kad ono čestitka.Oni su izvodili svoje pjesme pa mi nije jasno kome treba platiti  :misli:
 
pa boravisnu taksu i treba placat,zasto je ne bi placali ? :misli:
 
ne znam za susrete ali znam recimo jednog prijatelja koji je u klubu hjteo pustat muziku( DJ ) rekli su mu da  mora imat potvrdu od ZAMPA da je platio prava tako da...ja isto mislim da bi to izvodac trebao placati a ne vlasnik kluba,ili organizator susreta.
 
  Ovaj zakon je nastao po ideji današnjeg predsjednika Josipovića ( tada još nije bio predsjednik) i u zakonu stoji da  te troškove ZAMP-a plača isključivo organizator i to bez obzira dali je bila živa glazba ili DJ več se plača javno izvođenje pjesama, zato i na CD-u piše da je namjenjen samo za kućnu upotrebu i da se zabranjuje javno izvođenje i radio difuzija! Znači kakva god je javna fešta ili sl po zakonu se treba platiti ZAMP! Na list se napiše skladba, izvođač, autor teksta i glazbe i po zakonu oni bi trebali za to dobiti neku lovu! Nažalost dobije samo najpopularniji  a ostali sviraju k....! Zakon je glup i loš ali je usvojen ustavom! Ali ima jedna stvar BREAKING THE LAW!
 
rus said:
daj ne pričaj pizdarije  :misli:eek: kakvoj pohlepi baljezgaš kad pola susreta ne može pokriti troškove održavanja ,a možda bi trbali imati samo TRI susreta na godinu i to zamisli sva tri baš u Istri  :LOL:
jedno je šta je zakonska obaveza svih nas ,a drugo dali se negdje nešto prešutno propušta iz bilo kojih razloga,imamo zakone kakve imamo i ostaje nam il plačat il lovit u mutnom ,a tu se ipak neloše snalazimo

Da se mene pita, sva tri bi bila izvan Istre tako je ipak zanimljivije, da mogu i motor upaliti :wink:
Lov u mutnome je isto u redu kao i pivo od 10kn na susretu :cool:
Stvar je jednostavna, ako si ne mogu pokriti troškove a rade i dalje susrete svaka im čast na njihovom trudu i volji ali priznajmo takvih je malo, a dobri susreti će i dalje biti posječeni i neče imati problema sa plačanjem takvih pizdarija a ostali će se ugasiti šta je po meni u redu ali to je samo moje mišljenje (y)