Zanima me zasto je KAWASAKI najbolji motor na svijetu?

Splico

New member
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
Vidin ja Splićo da si ti ovdje predodređen za otvaranje provokacijskih tema, a bogomi i odgovaraš na takav način. Ne bi se čudija da ti je i avatar "namišten" samo da bi neki poludili. :mrgreen: :mrgreen:
 
Di piše da je Kramasaki najbolji, kolko ja čitam po svim novinama Yamaha je najbolja i nema bolje od nje i točka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Jbg nisu me učili lagat pa moram govorit istinu, a čitanjem između redova bi iznosio neistinu i to bi bilo kontra mojim uvjerenjima.
Zato Yamaha je najbolji motor, jel ima ko kaj protiv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nemoze kava biti dobra sa svojom muslimanskom bojoj. Honda malo lici na Hrvatsku zastavu. O tome vec mozemo debatirati :mrgreen:
 
Kakva honda si se napil, pa ne voziš ti hondu, kaj baljzgaš gluposti, Yamaha je tvoj motor i taj mora biti najbolji, nema drugih motora uz Yamahu :mrgreen:
 
ovu su provokacije na koje se ne treba palit. iskreno rečeno, mislim da je sve stvar ukusa a šta se kvalitete tiće mislim da su svi li-la. bitno je da potječu iz zemlje izlazećeg sunca.
p.s. možda yam ipak nijansu bolja od ostalih
 
Ja vozim fazera i super je motor. Ali kao je reko Srki to je folksmobil. Cim se prodaju u pevcu vise nemaju tu exkluzivnost ko dukci ili ko oni islamski motori :mrgreen:
 
linza said:
Ja vozim fazera i super je motor. Ali kao je reko Srki to je folksmobil. Cim se prodaju u pevcu vise nemaju tu exkluzivnost ko dukci ili ko oni islamski motori :mrgreen:

U pripremi je i Fazer TDI, dolazi na proljece...

U Yamahi nude veliki izbor dodatne opreme za isti: blatarice, kuka, lanci za gume, paketreger... :whistle:
 
:shock: sve to samo u peveca ili...
 
To je sve subjektivno. Netko nesto voli i nekome je nesto najbolje... Meni je osobno Kawasaki bolji od Yamahe u tehničkoj izvedbi motora, dok je Yamaha u prednosti u završnoj obradi. Cijela Japanska četvorka je tu negdje.

Ali najbolji motor na svijetu? Definitivno BMW! :naklon: :yes:
 
jebemu Nikicu, sve stare kataloge ima. jedna bi mi kuka za trajler dobro došla. :wink: