Zaobiđite ovog debila

Status
Not open for further replies.

exfreerider

Well-known member
Sindrom kad sam bez kotača me bacio u očaj i nisam mogao doljeti ovoj prilici
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,215852,18,1.html
i tako nazovem dečka pričamo kaže sve ok nemaš brige možeš se voziti do zagreba bla bla
i krenem sinoč u ponoč za jebeni vrsar i nađemo se u 7 ujutro

na prvi pogled skut sasvim ok izgleda

a kad sam počeo baš gledati glava me zabolila
kao NIKAD padano a dao bi lijevo jaje da je bio zakucan u auto jer je naprijed nova vilica druga kliješta i hladnjak sjeban i neučvršćen i podnica popucana

i tako gledam dalje a ono vodena kapa!!!!(kao jučer nije pa mi nije mogao reći kad sam pitao za ulaganja)
zadnji amortuzeri odjebali karijeru,nosač mašine u banani cijeli zadnji kraj rukom ide par cm lijevo desno

i bacim test drive motor bolesno ide i zbog toga mi ga je najviše žao

kad ono stanem i skut se ne miče kad ono prednja klješta blokaju!!!

kada nije original i još je lik nešto kitao kod akumulatora i nije serijska boja nego je bio crveni prije

uglavnom veliki cirkus od motora i dečko se pravi glup kao niš on nezna njemu sve u servisu rade a tek koji smijeh svaki šaraf drugačiji,airbox pun šarafa za drvo i beton

i gledam ima skoro 3tkn ulaganja reko daj ga za 8 i ajde uzeo bi samo zato jer motor baš bolesno ide i on neda ni lipe jeftinije jeko zaj**i otišao na ražnjiće i za zagreb

poslije što sam si više mislio nebi ga ni za 8 jer treba to groblje složiti,rupa bez dna

eto malo sam se navozao 12h sa busom i nadam se da ču nekom neiskusnom pomoči da se ne zajebe

pozz
 
a jebemu,ja mislio da ces doc sa nekim bolesnim bolidom kako si ti jucer rekao kao brutala malossi ovo ono,full tuned da znas tog nekog od kog uzimas ali eto,zaletel se u prazno.labud...
jbg ima svakakvih ljudi..

i kakvi su raznjici? :LOL:
 
uf...bedara...al to je rizik ovog posla...prek telefona sve super, al uživo... :shock:

tak sam ja išao gledat fazera prošle god...06` god, 3500 km, kaže čovjek da je ko iz salona, a kad ga vidio... :palacdolje: faca je drugi vlasnik, a ovaj prije njega je pao negdje na sljemenu i cijela lijeva strana je oštećena...jedino je promjenio prednju masku...motor zmazan, sav u blatu...zahvalio se na vremenu i otišao... :palacdolje:

jedina razlika je što sam ja napravo 90 km u oba smjera...
 
Išao si na toliki put za kupit nafrkani skuter....  :shock:
 
Status
Not open for further replies.