Zaštita dekla? (enduro/sm)

Frane

Active member
radi li netko ovako nešto u hr?

67ulhk.jpg


čisto da zaštiti dekla od čizama (oni koji voze sm/enduro znaju o cemu pričam :mrgreen:)
 
Nije isto da li voziš sa CrossFire čizmama, one pojedu dekle i polugu mjenjača. Moji izgledaju kao da je motor star 20 godina. :mrgreen: Koliko uopće koštaju originalni?
 
mate said:
Nije isto da li voziš sa CrossFire čizmama, one pojedu dekle i polugu mjenjača. Moji izgledaju kao da je motor star 20 godina. :mrgreen: Koliko uopće koštaju originalni?

Ja kupio originalni dekl Okli onomad za starog Husu.450kn.  :wink:
 
primarna namjena je da zaštite motor od sidi crossfire čizama nevjerojatno je kako požderu motor :mrgreen:
d&m hvala za linkove (y)

bi se deklo dalo plastificirati? kao rama, obruči i sl?
 
pa radi ti onaj decko s kvarnera kaj dela carbo felge  :mrgreen:


plastificirati se da ali nije nešto super trajno ...
 
markookram said:
pa radi ti onaj decko s kvarnera kaj dela carbo felge  :mrgreen:

:mrgreen:

Karbona mi je dosta, svi Dukci su cijeli od karbona i već mi se riga od njega. Radije idem na origigi. Ako su skupa oko 600kn onda to i nije nešto strašno. Provjerim sutra.
 
možda netko zna tko se bavi plastificiranjem u splitu?
ili zna ko bi mi moga napravit ovakva dva komada od alu ili plastike ne mora nužno bit karbon look?
 
Frane said:
možda netko zna tko se bavi plastificiranjem u splitu?
ili zna ko bi mi moga napravit ovakva dva komada od alu ili plastike ne mora nužno bit karbon look?

Ovo ti nije karbon look već karbon  :mrgreen:
Nađi nek ti neko napravi pokopac epoksi + karbon, nebi trebalo bit preskupo. Meni je jedan amer napravio štitnik grane za husu (mate jel ti treba?  :mrgreen:)u toj kombinaciji za nekih 350 kn s dostavom. Al ne mogu se sjetit gdje sam ga našao da ga jebeš..
 
znam da je ono karbon, ali teško da ko u ST radi sa karbonom zato sam napisa da nemora biti karbon look :mrgreen:
tj nije nuzno da izgledaju kao ona dva gore.

e sad da mi je naći nekog da to radi u splitu?
 
Frane said:
znam da je ono karbon, ali teško da ko u ST radi sa karbonom zato sam napisa da nemora biti karbon look :mrgreen:
tj nije nuzno da izgledaju kao ona dva gore.

e sad da mi je naći nekog da to radi u splitu?

Pa napravi sam. Uzmi si onaj kit, ima i na ebayu pa probaj.. Duga je zima..
Joj da, vi ne znate šta je zima...  :LOL:
 
ja sam plastificiro u crno      2-3 vožnje zasad izdržalo ali se pozna
 
Ne bi li plasti dip tu barem pomogao malo.

Nije da treba držat 30tkm kad se može lagano skinut i stavit novi.  :misli:

Blacked Out Emblems with Plasti Dip

Izgleda pre mekano,ali valjalo bi probat,možda ako se nanese dovoljno debel sloj.  :misli:
 
Ima li onda riesenja? Sta kaze Sarinjo the builder :misli:
 
posla sam mu pp, još nema odg :mrgreen:
ali sve sam bliže da uzmem one od carbon performance 1300kn oba sa dostavom u HR.