Zaštita rezervoara - podložak za tank torbu

Rusty Chain

Member
Primjetio sam uslijed duljih voznji da mi tank torba stvara mikro ogrebotine po tanku. Valjda se zavuku ispod zrnca prasine, pa uslijed vibracija malo lak nastrada.
Trazeci nesto sto bi se moglo stavit ispod kao zastitu, negdje sam citao da u tehnogumi imaju silikonske folije. Mogla bi posluzit, al cijena joj je paprena. Preko 800 kn za 120x100, 2mm debljine. Malo puno too much. Imaju jos i nekakvu obicnu finu gumu, al nju pak prodaju u roli od 10 metara, pa cijena opet cca 500 kn. Banana.

I neki dan sasvim slucajno naletim u konzumu na "Podlozak za domacinstvo"! :mrgreen: Reko ovo bi moglo bit dobro, 150x30cm 15 kn. :shock:

Radi se o mrezi od nekakve gumaste spuzve. Ugl. stvar je lagana, mekana, cvrsta i jako dobro prijanja na tank. Po potrebi vrlo se jednostavno izreze na mjeru. Za korisnike tank torbe debelo preporucam, stvar funkcionira odlicno, a za nikakve pare.  (y)
 
Jebote...na to metnes dasku, mos onda rezat kobase i spek. Moš i na susrete onda ic. Lepo si prostreš kuhinjsku krpu, dasku...a tek kad frendovi dofuraju paradajze i papriku. Domaću!

Budi muško, kupi Bagster!
 
Direktor said:
Jebote...na to metnes dasku, mos onda rezat kobase i spek. Moš i na susrete onda ic. Lepo si prostreš kuhinjsku krpu, dasku...a tek kad frendovi dofuraju paradajze i papriku. Domaću!

Pa eto vidis..multi praktik!  :LOL:

A i ja bi radje da se zove "Titanium Carbon Turbo Tank Protect" i da se moze kupit jedino prek ebaya direkt iz njemacke i da ga koristi Rossi kad ide na more. Al nazalost, zove se "podlozak za domacinstvo". I jebeno dobro stiti tank. I kosta 15 kuna.

Budi muško, kupi Bagster!

Evo evo..cek da s banke dignem 150 eura!  :jesus:
 
I kak lovi magnet prek toga? Se ne bojiš da ti bude frknulo pri većim brzinama? Jer na zadnjoj slici vidim da si i ispod magneta stavil tu podlošku !
 
danc00 said:
I kak lovi magnet prek toga? Se ne bojiš da ti bude frknulo pri većim brzinama? Jer na zadnjoj slici vidim da si i ispod magneta stavil tu podlošku !

Dobro lovi magnet. Mreza je nekih 2 mm debljine, al posto je spuzvast materijal, magneti ga jos malo stisnu uz rezervoar. Trebam jos isprobat na autoputu, al na 100 km/h drzi odlicno. Bar ovu moju torbu, a magneti nisu neki turbo jaki.

Samo jedan komad podloska stavljas na tank, i na njega torbu.
 
ja stavim majicu :D a jedno vrijeme i platnenu vrečicu od kacige :)
 
Podlozak za domacinstvo, osnovna upotreba za podmetnuti npr u ladicu da se ista ne prlja i da stvari ne klize i prevrcu se kad otvaras ladicu, prije su zene podmetale tzv masni papir, no sve  cescom upotrebom ladica stvari su znale se prevrtati i kliziti, te je izmisljena ta protuklizna podloga
Jako domisljato si je iskoristio  (y)
 
danc00 said:
I kak lovi magnet prek toga? Se ne bojiš da ti bude frknulo pri većim brzinama?

Danas pri povratku s godisnjeg nafrljio kod ZG-a na 180 km/h, tank torba kao zaljepita. Sve skupa do sada prek 500-600 km s podloskom, pri raznim brzinama i raznim cestama. Niti u jednom trenu nije bilo znakova otpustanja ili pomicanja. Kak se stavi, tak stoji.