Zašto nosimo svu onu debelu opremu na sebi...

michael said:
ajde da ti nebude dosadno, bas me zanima sta pise

please

UKRATKO:  žena se išla vozit s nekim likom na GSXR-u 750. obukla hlače, patike, nekakvu majicu i kacigu. vozili se po autocesti kolko je motor mogo navuć dok ona nije spala. spala je zato jer se nije htjela držat za like kao da mu nesmeta. sastrugala se cijela, navodno je na cesti ostavila i dobar dio lijeve dojke i to ju je navodno najviše boljelo.

na većini mjesta se sastrugala toliko da nije bilo mogućnosti da se koža sama obnovi. uslijedile su operacije presađivanja kože, al je bila fora što nisu imali odakle presađivat kožu pa su to radili više puta.

sve ju pun kurac bolilo. nisam siguran al mislim da i sad osjeća bol, a prošlo je godinu dana od nesreće.

i one slike gdje rukom poriva sastruganu dojku i gdje je samo u gaćicama su su slikane gudinu dana poslije nesreće    :shock:
 
FilipST said:
Stvarno se trudim uvijek nosit potrebnu opremu za vožnju, ali ipak se nikad neću moć prisilit nosit je usrid lita po onim najgorim gradskim gužvama. Onda samo kaciga i to je to(onda mi je i to puno).
U tom slučaju(da MORAM tada nosit svu opremu), rađe bi iša pješke po gradu. :jesus:
onda bolje cipelcugom!

da nisam imao kacigu, jaknu i hlače polomio bi se kao pravi! jakna mi sačuvala kičmu, prsa i organe, kaciga glavu, a situacija je bila gadna...

ma nek je meni kičma čitava da mogu hodat!
 
to je vidis sranje, past s motora a da motor uopće nije pao, odpuhati dole s njega, tipu mora da je bilo strasno kad je vidio da nje nema a tek jos kad  ju vidis onakvu,a jbg...
 
cura je napisala da je isla u dir sa trikvarta gacama, majci I kacigi koja joj je bila velika.

nije se drzala za vozaca nego za tank i u jednom trenutku je vjetar usao medu njih, popeo se po njenim prsima I najace udario u galvu, tj usao pod kacigu. sam udar je bio toliko jak da joj je zabacio glavu nazas i strgnuo ju s motora.

imala je 55% koze u opeklinama treceg stupnja, 8 operacija' nebrojeno transpantacija I transfuzija I sama ne zna kako je prezivjela zadnju godinu.

I na kraj svega, kupila je r6 i uci voziti..

jedno je sigurno - cura ima volje!!!
 
asfalt je ko šmirglpapir. Ko hoće može pogledat moj nos  :? - nije pad s motora nego na nogometu s klincima. Malo prašine, malo nespretnosti, brzina 0km/h, a nos zgleda ko da me Mavrović pustio kroz šake. :box:
 
crnogorac said:
da mi je takvu curu nac ;(

mislis prije ili poslje?!

je, cura je stvarno faca...  8)
 
ma moze i posle nije problem,taman odma da vidim kolke je volje da znam dal da tjeram il zenim