zastupnik za avon

Mrs.O

New member
zanima me da li netko zana gdje se mogu nabaviti avon gume
 
Kod mene  (y)
040/863-066
098/600-081
Bojan




p.s.generalni zastupnik je Guma-grupa d.o.o. Zagreb tel. 01/3644-880
 
Mrs.O said:
zanima me da li netko zana gdje se mogu nabaviti avon gume
glavni uvoznik za hrvatsku ti je RADIJAL !Oni su ti negdje na borongaju na istoj adresi je toyota centar zagreb!

inače vlasnik radijala je jedan čovjek tu iz moje ulice prije je dugo vremena uvozio good year a od nedavno uzeo avon :wink:
 
bikerboy said:
glavni uvoznik za hrvatsku ti je RADIJAL !Oni su ti negdje na borongaju na istoj adresi je toyota centar zagreb!

inače vlasnik radijala je jedan čovjek tu iz moje ulice prije je dugo vremena uvozio good year a od nedavno uzeo avon :wink:
  :misli: od kad to???
 
nazvao sam Zagreb i tamo mi rekli  (y)
 
cisto ako koga iz Splita i okolice zanima...
Bradaric u solinu je ovlasteni za moto i auto program od Avon-a,i imaju strojeve za montazu i jednih i drugih ...
iz mog iskustva ,ai iz covjeka kojeg smatram Bogom na motoru... Avon je odlican!
 
maxi said:
thx
saznao sam i tko je dealer u Rijeci, joškad bi i cijena bili ok  :D
Znam da je cijena nekad bila ok. Bili su jeftiniji od svih ostalih proizvođača.
 
adas n ije mozda CIAK buduci da su oni uvoznici za cooper tires

a cooper je kupio avon...a i na marofu sam pricao nesto sa jednim godpodinom odande koji veli da ce oni dilati avon ove godine
 
Banditos said:
cisto ako koga iz Splita i okolice zanima...
Bradaric u solinu je ovlasteni za moto i auto program od Avon-a,i imaju strojeve za montazu i jednih i drugih ...
iz mog iskustva ,ai iz covjeka kojeg smatram Bogom na motoru... Avon je odlican!
možeš li napisati tel. ili adresu di je bradarić u solinu, a molio bi ekipu koja je koristila avon gume na motoru da opiše malo svoja iskustva s tom gumom. (napišite i koji ste model gume imali - viper xtreme ili viper supersport ili viper sport, jer me te vrste zanimaju) hvala.
 
Sinna said:
možeš li napisati tel. ili adresu di je bradarić u solinu, a molio bi ekipu koja je koristila avon gume na motoru da opiše malo svoja iskustva s tom gumom. (napišite i koji ste model gume imali - viper xtreme ili viper supersport ili viper sport, jer me te vrste zanimaju) hvala.
dobili su i u jadrantransa zastupnistvo,kao exkluzivu neku ..a to znaci da ja imam oko 40% popusta ne sve iz tog programa,imaju i BP (castrol) ulje (BP je vlasnik castrola,a ne obrnuto) tako... (y)
reci dimenzije i model,pa ti javim cifru
 
Banditos said:
dobili su i u jadrantransa zastupnistvo,kao exkluzivu neku ..a to znaci da ja imam oko 40% popusta ne sve iz tog programa,imaju i BP (castrol) ulje (BP je vlasnik castrola,a ne obrnuto) tako... (y)
reci dimenzije i model,pa ti javim cifru
model je viper sport, a dimenzija 180/55 zr17 i 120/70 zr17.
 
prodaje moja cura Avon kozmetiku, mogu ju pitati da joj nije i koja guma ostala. ...  :mrgreen:
 
Sinna said:
model je viper sport, a dimenzija 180/55 zr17 i 120/70 zr17.
180/55 17 viper sport AV60 -1090 kn (redovna cjena 1322kn)
120/0 17 viper sport AV59 -700 kn (redovna cjena 960kn)
jedino to ima trenutno na lageru.. i ako te stvarno zanima,reci pa da nazovem gazdu jos jednom,i provjerim 100% sta se tice cjene...da nije slucajno bilo izmjena kakvih..iako nevjerujem,jer je proslo mozda mjesec dana otkad smo pricali...
..e da..i najvjerovatnije cemo uvalit i montazu i balansiranje u tu cjenu... ;)
jer im svaki dan treba doci onaj nastavak na balansirku za moto gume.. ;)
 
Banditos said:
180/55 17 viper sport AV60 -1090 kn (redovna cjena 1322kn)
120/0 17 viper sport AV59 -700 kn (redovna cjena 960kn)
jedino to ima trenutno na lageru.. i ako te stvarno zanima,reci pa da nazovem gazdu jos jednom,i provjerim 100% sta se tice cjene...da nije slucajno bilo izmjena kakvih..iako nevjerujem,jer je proslo mozda mjesec dana otkad smo pricali...
..e da..i najvjerovatnije cemo uvalit i montazu i balansiranje u tu cjenu... ;)
jer im svaki dan treba doci onaj nastavak na balansirku za moto gume.. ;)
hvala za trud. (y)još mi nije hitno, jer imam još malo mesa na gumi, pa je neću mijenjat dok mi žica ne počme viriti vani. :LOL:(bar je tako bilo na prošloj zadnjoj) :wink: usput napomena da još nitko nije ništa napisao (ni negativno ni pozitivno) o AVON gumama - VIPER SPORT, VIPER SUPERSPORT... :? :? :? :shock: :misli: :misli: :misli:
 
ja sam ih imao na banditu(je da nije neki motor sta se tice snage i stabilnosti),ali su se pokazale vrlo dobro...vise se nesjecam modela tocno... po gradu bi isa u bok kvalitetno,i ostavlja dojam da nedrze toliko,ali van grada su i stafne i auspuh strugali,a samo jedan put mi je kliznila...vise,manje..za tu cjenu i vise nego dobre gume. a Bracki ih je imao na 636 i bio je extra zadovoljan,da mu odavno nijedne gume nisu onako drzale,a njegova voznja daje novo znacenje pojmu "extremni uvjeti" npr. presretac ga je snimio sa 250 kako prolazi cosu na sirobuji ispod europe mill :mrgreen: ... znaci...ako njemu valja..bome i meni valja :mrgreen: (y)