Završilo EP u klasi 600 Super Sport

BorisZ

New member
Nakon teškog pada i velikih problema, naš najbolji trkač Loris Valjan završio je na odličnom 3. mjestu u ukupnom poretku.

Zadnja utrka za EP vozila se u Cartagenji (Spasnjolska) a Loris je došao tamo kako bi pokušao dostići 5 bodova zaostatka za drugoplasiranim u ukupnom poretku. Sudeći prema prvoj poruci koju sam dobio od njega u petak nakon slobodnog treninga, dalo se zaključiti da je davao sve od sebe. Rekao bih čak malo i previše. :?


Citiram:
"Ne padan cesto ali kad dan, onda je to kako treba. motor unisten a boga mi i ja. Rebra, desno rame i noga me bole za popizdet. Toj za sad, videt cemo kada se ohladi "
Tako je glasila Lorisova poruka nakon nesluzbenog treninga u petak. Nakon pregleda motora, jedino je bio siguran da je masina u redu. Posto je imao serijski rezervni motor, trebalo je od dva napraviti jedan koji ce biti konkurentan na stazi. Ocigledno im je uspjelo jer je u subotu pod jakim anesteticima odvozio 12. vrijeme kvalifikacija.
I na kraju opet citat "Trku san finil 10. totalno nadrogiran. Se mij se mantalo al me ni bolelo nis. Sezona gotova, ukupno 3. ja san zadovoljan"

Svaka cast Lorisu i cestitke na plasmanu!!!!! :cool:
 
Čak je danas i pisalo za taj pad u Sportskim novostima pod naslovom: "VALJAN RASTURIO HONDU"...
 
Bravo Loris.....držao je ustvari utrku i konačni plasman do zadnjeg kruga, do posljednjeg zavoja neizvjesnu jer...sa min 6 bodova (za 10 mjesto)skače na 96 i preskače Aldrovandija.....naravno uz uvjet da ovaj možda odustane...

Stoga....učinio je sve šta je trebalo, pogotovo poslije pada i preko noći složene makine ...ostalo je samo da se čeka, neizvjesnost do cilja.

Na kraju sezone ostaje da čestitamo na odličnoj borbi koju smo pratili od prve utrke, odličnim vožnjama, na osvojenim postoljima, pobjedi na Grobniku, sa željom da sponzori "opuste ruku" i druge godine možda u društvu sa još nekim od naših krene u nove uspjehe...

:cool: :D
 
Bravo Loris!!!!!!

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Bravo za Lorisa.... :p

a novinari su cudni... naslov stave "rasturio Hondu", a sto je covjek napravio rezultat u takvom stanju tek opisu u tekstu... :evil: