zazor ventila xl600r

Status
Not open for further replies.

ronny

Active member
ljudi ovako.puno bi mi pomogli kad bi mi netko od vas rekao na koliko da naštelam ventile na xl 600r.naime uređivana je glava jer je ispao dosjed usis,ventila.sad sam stavio i nove dihtunge al mi je žao kaj nisam i karike zmenjal.usput sam imao i jebade sa 3 šarafa m6 koji drže poklopac bregaste jer su se navoji izuli.još da naštelam ventiliće i onda ono najljepše KURBLLLAAAAA.
 
e svaka ti dala.nadal sam se da se budeš ti javil.nisam baš spretan sa inter, pa nisam ni probaval tražit one manuale.fala meštre.sutra štelam (y)
 
ej..a koje je godiste motor..???Jer ova novija xl 600 r (vodenjak) ide na 0.15 i 0.20...??? Sorry...nisam pitao... :(
 
bmw m 5 said:
ej..a koje je godiste motor..???Jer ova novija xl 600 r (vodenjak) ide na 0.15 i 0.20...??? Sorry...nisam pitao... :(


Ne postoji XL 600 R "vodenjak", samo XR 650 R. 8)
 
to vam je 86 god zračnjak,kurbla.stoji mi ovak već 2 god,pa sam sad odlučil da ju složim.inače prije 5 god mi je otišla kajla na kontra balansnoj osovini pa sam to slagal al nisam zapisal štelung vent,jer sam mislil da mi nebu trebalo.onda mi se nije dalo to puno slagati i hodati oko tokara pa sam ju stavil u fazu i bacil puni var za osovinu i uteg i traje i dan danas.nadam se da bu još dugo držalo da mi ne ode uteg pod klipnjaču. :LOL: :LOL:
 
onda šibaj 0,10 - 0,15 kako ti je biemdablju rekao ..  (y)
 
Status
Not open for further replies.