Zbog dva kotača građani drugog reda

urarmili

New member
evo jedan mali sažetak šta veli drug novinar auto blica.

Naime, osim onih kojima financijski status dopušta kupovinu brzih i moćnih automobila da se mogu otvoreno sprdat spolicijom,postoje i oni koji to još uspješnije i , rekli bismo atraktivnije čine na dva kotača.I to s motociklimakoje golobradi nisu baš stigli sami zaraditi jer je njihova cijena ravnopravno nosi s onom kompaktnih automobila. A baš u jednom  od takvih vaš se novinar, kao vozač automobila, osjeća građaninom drugog reda unatoč tome šta vozi s dva kotača više.Zašto?Zato što je na autu jasno istaknuta registarska pločica koju svi, pa (zašto ne reći) na žalost i kamere mogu vrlo jednostavno zabilježiti.Svaki se prekršaj plaća pa je i skroman potpisnik ovih redova pomogao proračunu lijepe naše zbog posve bezopasnog prekoračenja na mjestu gdje nije bilo nikoga i ničega, ali policajac s pištoljem za mjerenje imao je drugačije mišljenje.A njegova je zadnja.No , zakon je zakon,ali čovjek se nemože oteti naletu očaja kad vidi kako motoristi jurcaju (čast iznimkama)kako im se prohtije.



.....Zbog sveg navedenog ,čini se da je došlo vrijeme da se vozači automobila i ne samo oni, nekako udruže,jer su pred zakonom i njegovim provoditeljima u odnosu na motocikle postali građani drugog reda.
 
Garant mu je neki bajker pokupio trebu pa sad jadnik pati ili je derpe pa mu je ostala neuzvracena ljubav.  :mrgreen:Ne treba mu zamjerit jer vidi se da je pisano pod emocijama. Na kraju krajeva da nije tako jadan mogo je skupit kakve novce pa si kupit motor i ne bit gradjanin drugog reda.Najzalosnije je sto takvi dobijaju placu za ovakvo baljezganje :palacdolje:
 
Ne mora biti, mozda covjek ima djelomicno pravo...

Prije cca 2 tjedna sam na staroj Zagorskoj u pravcu Zagreba preticao kolonu od cca 5 auta po punoj crti i brzinom od oko 140 km/h na mjestu gdje je ogranicenje 60. U jednom trenutku je murijak izletio s kuhacom i stao posred ceste. Da ne bi covjek nastradao ja sam kocio i nekako uspio stati, a auti iza mene (nisu ni oni vozili bitno sporije).

Meni je mahnuo da nastavim dalje, a njih je tjerao da parkaju sa strane. Pretpostavljam da je negdje prije bila kamera koja meni nije mogla snimiti prednju tablicu jer ju nemam, ali ju auti imaju i to je njima lako dokazljivo.

Da sam ja bio jedan od tih vozaca auta, vjerojatno bi i ja popizdio na motoristu jer je njega (a vidjeli su svi) pustio...

:neznam:
 
urarmili said:
evo jedan mali sažetak šta veli drug novinar auto blica.

Naime, osim onih kojima financijski status dopušta kupovinu brzih i moćnih automobila da se mogu otvoreno sprdat spolicijom,postoje i oni koji to još uspješnije i , rekli bismo atraktivnije čine na dva kotača.I to s motociklimakoje golobradi nisu baš stigli sami zaraditi jer je njihova cijena ravnopravno nosi s onom kompaktnih automobila. A baš u jednom  od takvih vaš se novinar, kao vozač automobila, osjeća građaninom drugog reda unatoč tome šta vozi s dva kotača više.Zašto?Zato što je na autu jasno istaknuta registarska pločica koju svi, pa (zašto ne reći) na žalost i kamere mogu vrlo jednostavno zabilježiti.Svaki se prekršaj plaća pa je i skroman potpisnik ovih redova pomogao proračunu lijepe naše zbog posve bezopasnog prekoračenja na mjestu gdje nije bilo nikoga i ničega, ali policajac s pištoljem za mjerenje imao je drugačije mišljenje.A njegova je zadnja.No , zakon je zakon,ali čovjek se nemože oteti naletu očaja kad vidi kako motoristi jurcaju (čast iznimkama)kako im se prohtije.

.....Zbog sveg navedenog ,čini se da je došlo vrijeme da se vozači automobila i ne samo oni, nekako udruže,jer su pred zakonom i njegovim provoditeljima u odnosu na motocikle postali građani drugog reda.

Čovjek je u pravu. Kad vidim hračkaonu (začudo, uvijek isti), pitam se zar je nešto od toga napisanog u članku možda netočno?? 

:misli: :misli: :misli:

To nema veze sa mudima, to je pitanje principa.
 
OVAK JA ISPADAM GRAĐANIN PRVOG REDA  :misli: .ZAKON!!!
SVE DOK MI GRAĐANIN DRUGOG REDA NEUZME PREDNOST PA ZAVRŠIM KO GRAĐANIN POKOJNI PRVOG REDA.

KOLIKO ČOVJEK MORA BITI ISFRUSTRIRAN DA NAPIŠE ŠTA JE NAŠ POŠTOVANI NOVINAR NAPISAO.

VJERUJEM DA IMA NOVINARA I BAJKERA PA NESERU PREKO CJELE STRANICE(naravno sa slikama skršenih motora) O VOZAČIMA AUTA A O TOM BI SE DAO NAPISATI ROMAN
 
ja se samo pitam....kaj on ima od toga kaj je tak napisal....
kaj bu njega sad murija manje zaustavljala i opraštala jer je on u autu?..
a možda bu se neko nabrijal...pa bu zgural kakvog motoristu..kaj bu mu onda srce na mjestu??????
i zakaj je on sad građanin drugog reda u odnosu na motoristu?.....nek ne radi prekršaje u autu pa mu se neće biti bed vozit s tablicama
 
urarmili said:
evo jedan mali sažetak šta veli drug novinar auto blica.

Naime, osim onih kojima financijski status dopušta kupovinu brzih i moćnih automobila da se mogu otvoreno sprdat spolicijom,postoje i oni koji to još uspješnije i , rekli bismo atraktivnije čine na dva kotača.I to s motociklimakoje golobradi nisu baš stigli sami zaraditi jer je njihova cijena ravnopravno nosi s onom kompaktnih automobila. A baš u jednom  od takvih vaš se novinar, kao vozač automobila, osjeća građaninom drugog reda unatoč tome šta vozi s dva kotača više.Zašto?Zato što je na autu jasno istaknuta registarska pločica koju svi, pa (zašto ne reći) na žalost i kamere mogu vrlo jednostavno zabilježiti.Svaki se prekršaj plaća pa je i skroman potpisnik ovih redova pomogao proračunu lijepe naše zbog posve bezopasnog prekoračenja na mjestu gdje nije bilo nikoga i ničega, ali policajac s pištoljem za mjerenje imao je drugačije mišljenje.A njegova je zadnja.No , zakon je zakon,ali čovjek se nemože oteti naletu očaja kad vidi kako motoristi jurcaju (čast iznimkama)kako im se prohtije.



.....Zbog sveg navedenog ,čini se da je došlo vrijeme da se vozači automobila i ne samo oni, nekako udruže,jer su pred zakonom i njegovim provoditeljima u odnosu na motocikle postali građani drugog reda.

Piscu clanka porucujem: Hebi ga stari, life sucks..  8) Pun je nepravde i sranja.. Svakog od nas nesto u zivotu smeta i osjecamo se obespravljeni i nemocni.. Ali nazalost zivot tak funkcionira, tako da nemas pravo hrackat po motoristima.. Koliko puta samo vozaci automobila usmrte motociklistu, bez njegove krivnje, pa onda bajkerska populacija bude ljuta i isfrustrirana.. I sta onda? Sad je tebi krivo sto si platio kaznu? Daj molim te..  :x

Uostalom, svaka stvar donosi neke privilegije, kako Sledge kaze.. Zapravo on je rekao da svako zanimanje donosi privilegije, ali et, moze se i ovako promatrati.. Pa si lijepo kupi i ti motor, pa nemoj biti isfrustriran, ak te to toliko boli.. Onda ces i ti moci izbjegavati kazne.. Ak ti je to cilj..  :mrgreen:
 
braco_s_kiflom said:
Piscu clanka porucujem: Hebi ga stari, life sucks..  8) Pun je nepravde i sranja.. Svakog od nas nesto u zivotu smeta i osjecamo se obespravljeni i nemocni.. Ali nazalost zivot tak funkcionira, tako da nemas pravo hrackat po motoristima.. Koliko puta samo vozaci automobila usmrte motociklistu, bez njegove krivnje, pa onda bajkerska populacija bude ljuta i isfrustrirana.. I sta onda? Sad je tebi krivo sto si platio kaznu? Daj molim te..  :x

Uostalom, svaka stvar donosi neke privilegije, kao Sledge kaze.. Zapravo on je rekao da svako zanimanje donosi privilegije, ali et, moze se i ovako promatrati.. Pa si lijepo kupi i ti motor, pa nemoj biti isfrustriran, ak te to toliko boli.. Onda ces i ti moci izbjegavati kazne.. Ak ti je to cilj..  :mrgreen:



našao si pravog guru-a :LOL:  :LOL:
 
pročitao sam članak

autora traba nalupati i dati mu da pojede vlastiti članak  :povraca:
 
tutankamon said:
našao si pravog guru-a :LOL:  :LOL:

A cuj, od vecine ljudi mozes nest pametno cuti.. Sad zbilja ne vidim razlog zasto i Sledge ne moze nekada biti u pravu ili nesto pametno reci???  :misli: :? Ili je jedini razlog zbog kojega ga svi stalno napadaju, to sto je policajac???  :jesus: A nitko ga ne sudi kao osobu, neg svi samo vide: on je murijak i ergo treba ga vrijedjati, spustat mu i ne znam sta.. E pa ja mislim da ne treba.. Treba covjeka procijeniti kao osobu a ne biti tako povrsan.. :)

Ipak mislim da se mi bajkeri trebamo drzati zajedno, a ne josh se i medjusobno "klat".. Kao da nas dovoljno ne gine..  :no:
 
braco_s_kiflom said:
A cuj, od vecine ljudi mozes nest pametno cuti.. Sad zbilja ne vidim razlog zasto i Sledge ne moze nekada biti u pravu ili nesto pametno reci???  :misli: :? Ili je jedini razlog zbog kojega ga svi stalno napadaju, to sto je policajac???  :jesus: A nitko ga ne sudi kao osobu, neg svi samo vide: on je murijak i ergo treba ga vrijedjati, spustat mu i ne znam sta.. E pa ja mislim da ne treba.. Treba covjeka procijeniti kao osobu a ne biti tako povrsan.. :)

Ipak mislim da se mi bajkeri trebamo drzati zajedno, a ne josh se i medjusobno "klat".. Kao da nas dovoljno ne gine..  :no:


a di je tu policija :misli:  :mrgreen:
 
zweky said:
ja se samo pitam....kaj on ima od toga kaj je tak napisal....
Liječi komplekse, niš drugo.
 
demza said:
sto se deres?

jok sledge - to su muda, cohones, testicles, balls, nuts...

Nuts ili guts?? I nisu cohones, nego cojones. Mogao si dodati i jajca, Hoden...

Nema veze s mudima... jer samo glupan razmišlja mudima. A i ne pale ti kao izgovor, bilo gdje da jesi.