Zbor riječke ekipe

adventur

New member
Sa omv pumpe veći dio nije krenuo u istru,jer smo tamo prečesto a ja i moji smo jučer odvozii skoro 300 km iste.
đir jučer (dan planeta zemlje) laval,preko učke,buzet,umag,poreč,limski kanal,žminj,barban,raša,labin,klopa u plominu,opatija,laval

umag


cuga u umagu


limski kanal


plomin


klopa u plominu


supružnici i fritaja



Danas smo se odlučili ići južno prema novom vinodolskom.od tamo šumskom cestom do fužina pa nazad preko hreljina u crikvenicu na klopu.nakon jela uputili smo se prema grobniku na cugu pa kako je bilo toplo odlučili nakon toga na sladoled u opatiju.slike idu naknadno...
od članova foruma u ovoj grupi su još bili Mrs.o,maxi,vukopas,hrki tdm,vukopas dusan,..ostali su česti gosti foruma i budući članovi  (y)
 
Super đir i ovaj prvi ali i ovaj drugi.Baš vam zavidim i ja bi svami. (y)
 
fredi said:
Super đir i ovaj prvi ali i ovaj drugi.Baš vam zavidim i ja bi svami. (y)

nikakav problem,svi su velkam.
danas je bilo različitih motora pa je tempo vožnje prilagođen.
bili su osim mene,suzuki sv,yamaha xjr 1300,dva v-maxa,monster 750,tri tdm-a,rsv,cudo od vukopasa,buldog,neki bmw
 
Ja se nadam do prvog maja da će motor doć (y)onda jedno deset dana prilagođavanje i kratke ture dok se malo ne ufuram u đir,jer preko godinu dana nisam sjel na motor i onde se možemo dogovorit o nekoj turici. (y)
 
NEKID said:
nikakav problem,svi su velkam.
danas je bilo različitih motora pa sam tempo vožnje prilagodio.
bili su osim mene,suzuki sv,yamaha xjr 1300,dva v-maxa,monster 750,dva tdm-a,rsv,cudo od vukopasa,buldog,neki bmw

    (y) super dir sljedeci put bi vam se pridruzio  (y)
 
evo jedna slika sa kretanja. malo je loša , slikana je sa mobitelom.
Gle i sad nek netko kaže da se ženske ne pale na motore.
I to baš na Ducatije
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
to je monster od vukopas dusana. hmm,šteta ali žena je bila s njim  :jesus:
 
Super tura (y)
A one sto gledaju dukati se u stvari nebreju nacuditi da motor more tak izgledati....c c kam to ide...
 
evo nekih od danas

pokret



novi vinodolski.ja vukopas i mladen


novi vinodolski.mladenova supruga,ja,mrs.o i maxi,hrki i još jedan


duga kolona.hornet,v-maxovi,sv,i još puno njih..


nabasali na konje



želi prije nas  :misli:



fužine


klopa u crikvi


u opatiju na sladoled (mladenovi jako vole sladoled  :D


pred mladenovom kućom,dosta za danas  :misli:
 
NEKID said:
novi vinodolski.mladenova supruga,ja,mrs.o i maxi,hrki i još jedan


To je moj šogor Sanjin. Vozi BMW GS 650F.
Mrs.O
 
evo da se i ja javim. moram priznati da je bilo strava. imam samo jedan prigovor onome koji je postavljao slike. daj stavi sliku na kojoj sam sa zenom u novom vinodolskom na motoru kada smo se spustali prema molu.( vise je prijedlog nego prigovor hvala). mogli bi organizirati jos koji put.

pozdrav svima koji su bili sa nama

PILANA ( ovo ce znati ekipa sa rucka u Crikvenici tko je to)
 
E kad je tome tako onda bi skoro bio i ja sposoban da Vas pratim, ali bio bi u ilegali pošto je još u 2 popodne bilo cca 2,3 promila alkohola u meni!
:?
 
Meni stvarno nije jasno zasto ste toliko prašine digli oko moje zene. Mislim ovo je totalno nepotrebno. Nije ni kriva ni duzna sto se meni svida dusko. Ako je to zenski bike drzi si to, pa svatko ima pravo izbora. Stvarno je nepotrebno bilo sto pricati o tome.

 
Evo i nas ispred pizzerie na ulazu u Labin. Street će dodat ime a ja mogu reći da je pizza  (y) (y) (y)



Tomee je rekao ženi da ide napravit đir i pridružio nam se na ručku u Labinu  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
ok onda se i ja ispricavam

ali izgleda da sam tek shvatio sada o kojim zenama je rijec, uopce nisam isao za time da iza mog motora stoje neke starije gospode ( od kojih niti jedna nije moja zena ). moje zene ni nema na toj slici.

a takvi smo ti mi VUKOPASI. hahahahah
ma vidim ja da ja nisam za te forume htio se praviti pametan i odmah sam zasro



ovoliko postova koliko sam ih danas postavio nisam postavio u godinu dana.