Ženska jakna

yamadado

Active member
tražim žensku dobru touring jaknu, tekstilnu, sa protektorima, sa podstavom na skidanje....molim komentare žemske publike, gdje kupit kolko love i ostalo....
 
Ja imam ovu jaknu. Nije u rubrici "ženska", ali sam zadovoljna s njom. Puno detalja, đepića, itd....sve što nama ženskinjama treba. :wink:

http://www.motooprema.hr/default.asp?r=1&g=6&p=0&src=&str=2

Genexy
šifra
Z7285
cijena
1.529,00 kn
· 420D KAMETT®
· polyamide twill
· 450D oxlan
· honeycomb
· antiseptična postava od poliestera
· SoltoTEX® Z-liner membrane with water barrier
· CE štitnici za ramena i laktove
· TecnoFoam štitnik na leđima (CE nadogradivo)
· odvojiv termo prsluk
· Spandex u području pregiba
· bočne mrežasti otvori za zrak
· chrome piping
· 3M reflektor
· stezljivi umeci oko zglobova
· 2 unutarnja i vanjska džepa
· zatvaranje/otvaranje na patent zatvarač
· udoban ovratnik

Veličine XS - 3XL
Boje:
crna - šifra br. Z7285-003
crna/crvena/bijela - šifra br. Z7285-321
crna/plava/bijela - šifra br. Z7285-341
 
Kupio sam ženi jednu Heldovu u Moto-opremi AMD u Čakovcu. Jako dobra jakna, a i ona je zadovoljna. http://www.moto-oprema-amd.hr/?A=PRD&ID=273&IDG=11

Pogledaj...
 
yamadado said:
tražim žensku dobru touring jaknu, tekstilnu, sa protektorima, sa podstavom na skidanje....molim komentare žemske publike, gdje kupit kolko love i ostalo....

Mislim da je za touring jaknu bitno da bude dugačka (pogotovo za žene), sa membranom (gore tex, simpa tex i sl.) i sa svim protektorima.
Nemora biti ženska jer je večina jakni unisex, a samo su rijetke samo za žene.
 
mislim da bum je uzeo pod ruku pa snjom od ducana do ducana :eek:)
svidja joj se Estrella :D

tnx sasa :)
 
ako si iz zg. skokni do magnetix-a,velik izbor odličnih jakni.uzeo ja ženi svojoj.oduševljena je (y)
 
Ja sam curi kupio Estrellu i jako je zadovoljna. Preporučio bih ti ju. Ja imam Nemoy i isto sam jako zadovoljan. (y) (y) (y)
 
tak bi i ja trebao, a znas zene: ne svidjaju mi se boje, presiroka je, i tak dalje:)
kupit pa nek se buni :mrgreen:
 
yamadado said:
tak bi i ja trebao, a znas zene: ne svidjaju mi se boje, presiroka je, i tak dalje:)
kupit pa nek se buni :mrgreen:

a tek kad počne: ova me širi u struku, ova me napuhava u ramenima, ova mi smanjuje cice........ ia tako dok ne popizdiš i kupiš onu koja se tebi najviše sviđa!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
cherokee said:
a tek kad počne: ova me širi u struku, ova me napuhava u ramenima, ova mi smanjuje cice........ ia tako dok ne popizdiš i kupiš onu koja se tebi najviše sviđa!!! :mrgreen: :mrgreen:

:LOL:
 
cherokee said:
a tek kad počne: ova me širi u struku, ova me napuhava u ramenima, ova mi smanjuje cice........ ia tako dok ne popizdiš i kupiš onu koja se tebi najviše sviđa!!! :mrgreen: :mrgreen:

:wink:
 
eto kupio i ja dragoj IXS Estrella
kaze da joj je odlicna... bolje od bilo kojeg muskog modela kojeg je probala...ipak je to ženski kroj...


cak sam i ja probao, ne nisam tranvestit ;)