Zenske kozne jakne

Tommee

New member
:mrgreen:

Iako sam iznimno vitak i metRRo, jos uvijek ostajem pri muskim odjelima...  :mrgreen:

Nego sad ozbiljno, trazimo (Mirna i ja, za nju  :D ) zenske jakne, ali obavezno koza i to modeli s protektorima...
Sad sto meni treba je to da mi kazete gdje da jos odem pogledati, bili smo u sepicu, nasli smo jedan krasan model 2000 kn, ali stvar je u tome da se ne zelimo zaletiti pa kupiti odmah prvo. Bili smo i u motormaniji, tamo nema nista. Dakle, molim vas za adrese ducana u ZAGREBU, za koje znate da drze zenske jakne, a limit nam je cijena od 2000 kn. Hm, suomy sam se sjetio, ko njih fura... Ako imate koji konkretno model za predloziti bilo koje marke, slobodno...

Fala  (y)
 
Odvedi je u Suomy tamo kod Fiata. Ako ne nađe ništa onda ju mjenjaj (curu) jer su im žemske jakne do jaja. :jesus:
 
mate said:
Odvedi je u Suomy tamo kod Fiata. Ako ne nađe ništa onda ju mjenjaj (curu) jer su im žemske jakne do jaja. :jesus:

Moze link, adresa, bilo sto???
 
mislim da je Jablanska, ne bih znao broj
I da, suomyeve zenske jakne su do jaja
 
zlikavac said:
mislim da je Jablanska, ne bih znao broj

Nasao sam, mislim da je 82, cekam ak ima jos ko ideje o drugim markama, a da valja pogledat i gdje... Sutra idemo vidit suomy tamo i dainese u scooter center ak ima sta...

Jedino, berik, alpinestars, spidi, mtech... neam pojma di tog ima  :misli:


Ova ixs je bila dobra ali koliko vidim suomy ima stvarno super modela pa cemo vidit kak jos sutra odgovara  (y)
 
mtech u maksimirskoj u nito moto, alpinestars na oranicama u elodi,samo produži jablanskom,pređi semafor s zagrebačkom i vozi se jedno kilometar i  s ljeve strane je eloda, spidi ti drzi eurorent na staroj samoborskoj, a berik motormania
 
zlikavac said:
mtech u maksimirskoj u nito moto, alpinestars na oranicama u elodi,samo produži jablanskom,pređi semafor s zagrebačkom i vozi se jedno kilometar i  s ljeve strane je eloda, spidi ti drzi eurorent na staroj samoborskoj, a berik motormania

E fala ti  (y)

Da fakat, beriNG sam gledao u motormaniji... Da nema nist...
 
lagao sam za berik, njega imas u kaptol kargu na ilici,a motormania drzi bering
 
zlikavac said:
lagao sam za berik, njega imas u kaptol kargu na ilici,a motormania drzi bering

Da fakat, skroz si me uspio zbuniti  :LOL:
 
Bok,

Imali istu potragu... :misli:
Ali jos su trebale bit crne mat jer smo kupili crnu mat Arlen Ness jaknu prije godinu dana...(zahtjevi,zahtjevi,... :LOL:)

Na kraju je bio Held, model Vanesa.Mi uzeli crne (ima i bijele  :mrgreen:)Pase sa jaknom u boji i nijansi,spajaju se iza patentom.

Cijena 1500kn.

Hlace su dobre.Protektori su meksi i cura zadovoljna,voli se vozit u njima. :D

Firma Moto-oprema AMD, poslali hlace po svom zastupniku u Rijeci.

Nadam se da ti je pomoglo bar nesto.

Pozdrav, (y)

Marko

 
Ovako, ovo su sve ducani koje sam ja obisla kad sam trazila jaknu...neki imaju veci izbor zenskih modela, ali svi uglavnom imaju barem jedan (odnos m (20)/z (1) - nije fer, al dobro  8)) ili ce ti pokusat uvalit muski model manjeg broja pod zenski.  :misli:
Neke ste vec naveli, ali evo rezime sa moje strane:
Moto Oprema, Kustošijanska 19b - Clover
Automotosport, ugao Oranica i Ilice (kod podvoznjaka) - Suomy
Viktor motosport, Tomislavova 34 (sa zagrebacke skrenes desno semafor prije podvoznjaka i izlaza na Ilicu) - IXS
Eurorent Suzuki, Stara samoborska 91b - Spidi
Eloda Yamaha centar, Oranice 104 - AlpineStars
Suomy, Jablanska 82
Kaptol Cargo, Ilica 462 - Berik
+ Magnetix

Cijene variraju i ovise o kojecemu, ali rijetko gdje je bilo ista ispod 2000 kn.

Ali uz svu ovu ponudu, moje vec standardno je da opremu uvijek nađem u Karlovcu, pa je tako bilo i ovaj put: Heldova jakna, stvarno odlicna, kozna, protektori (oni meksi pa ne zgledam ko ragbijaš i mogu se kretat  :D), cif za hlace, dodatna zastita na leđima za 1.500 kn za keš  (y) - AMI Trade, Šulekova 29 (prek puta KMS-a).
Uz to, Novema Nova u Draganicima (stara Karlovacka) ima dobre z Spoolove jakne, ali njih nazalost nisam uspjela ulovit zbog radnog vremena.

Eto, nadam se da ce ovo pomoc i da ce nac jaknu s kojom ce bit zadovoljna  :mrgreen:

 
SUOMY  (y) (y) (y)

Imaju stvarno super izbor koznih jakni za zene.

Ja trenutno imam SUOMY tekstilnu,
ali za par dana idem i po koznu!  (y)


http://www.suomy.com/technicalrange.php


 
SPOOL PARADIZE CREME/BEIGE
Spool Paradize Creme/Beige boja
MPC: 1595,94 kn sa PDV sa popustom/akcijska cijena
Kozna ženska jakna
CE protektori
Termo postava na skidanje
Zipper za hlace


 
MA-Zvone said:
SPOOL PARADIZE CREME/BEIGE
Spool Paradize Creme/Beige boja
MPC: 1595,94 kn sa PDV sa popustom/akcijska cijena
Kozna ženska jakna
CE protektori
Termo postava na skidanje
Zipper za hlace

to je ta spoolova kaj sam ja pikirala, samo crna  (y)
 
Evo isli smo gledat, i vratili se.. Nista bas. Suomy ima 2 jakne s protektorima kozne.. I naspram ixs-ovih su daleko tanje i djeluju neuvjerljivije, k tome su i 800 kn skuplje...

O daineseu da ne pricam, skoro 4000 kn za onaj tanki ne znam kako da nazovem taj fancy materijal, to ko da je radeno za spicu pa kad neko glumi da vozi motor neg za pravu voznju motorom i eventualnu zastitu pri padu... Eto skoro smo sve pogledali i za sad je ixs cijenom a bome i onim sto nudi u vodstvu...
 
MA-Zvone said:
SPOOL PARADIZE CREME/BEIGE
Spool Paradize Creme/Beige boja
MPC: 1595,94 kn sa PDV sa popustom/akcijska cijena
Kozna ženska jakna
CE protektori
Termo postava na skidanje
Zipper za hlace

Jel ima ta, a u crnoj verziji???
 
meni su nahvalili t rex zenske jakne, imaju i zimsku podstavu, gledala sam ju samo, nisam probala obuci... mozda da jos to pogledas?  :misli:
 
Tananda said:
meni su nahvalili t rex zenske jakne, imaju i zimsku podstavu, gledala sam ju samo, nisam probala obuci... mozda da jos to pogledas?  :misli:

Pa reci koka gdje, pa cemo rado otici  :mrgreen:

Fala  :D